Account Manager v IT vývojářské společnosti

1. Web IT s.r.o. logo

Baví tě komunikace, nebojíš se výzev a umíš překonávat překážky? Máš zájem o IT a chceš se v této oblasti dále rozvíjet? Hledáš novou výzvu? Pokud ano, dej nám o sobě vědět. Hledáme nadšence, který se vyzná v IT vývoji, umí komunikovat s klienty a rád se realizuje i v akvizici a tvorby své business klientele.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme 1.Web IT tým 35+ zkušených developerů, designerů a expertů nadšených pro IT technologie. Rozšiřujeme naše pobočky v PrazeBrně a nově i v Liberci.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, parťáka, který se vyzná a má zkušenosti a cit pro řízení IT projektů, zakázek a různých procesů, které díky své systematičnosti dotáhne do konce. Rád se potkává s klienty, umí najít příležitost a hlavně umí být klientům partnerem.

S našimi klienty navazujeme partnerské vztahy, které udržujeme dlouhodobě. Budeš se moci realizovat ve sféře Business Partnera naší společnosti a zároveň budeš řídit projekty svých klientů a koordinovat práci vývojářům.

Na pozici budeš řešit akvizici, dlouhodobé partnerství s klienty, tvořit si své portfolio, vést projekty a komunikovat s programátory. Časová flexibilita a přátelské prostředí je u nás samozřejmost. Jsme rostoucí společnost (projektově i personálně), která má nastavené takové hodnoty, aby se každý její člen cítil pohodlně, komfortně a jako součást týmu, který si pomáhá.

Pro nás je důležitá komunikace, díky ní se vždy včas dokáže vyřešit jakákoliv věc. U nás je to nastavené na důvěře, proaktivitě a nadšení do IT.

Co budeš mít u nás na starosti?

  • Řešení poptávek klientů
  • Realizaci osobních schůzek s potenciálními klienty
  • Zpracovávání nabídek a smluv
  • Udržování a rozvoj vztahů s našimi stávajícími klienty
  • Koordinaci změnových požadavků od klientů a jejich předávání programátorům
  • Evidenci a kontrolu stávajících zakázek
  • Komunikaci s našimi programátory
  • Komunikaci s klienty, akvizici nových

Co od Tebe očekáváme?

  • Proaktivní přístup, pečlivost a hlavně nadšení pro IT
  • Zkušenosti s jednáním s klienty
  • Preferujeme VŠ vzdělání IT nebo ekonomického směru (není podmínkou)
  • Komunikační dovednosti a argumentační schopnosti
  • zkušenost s obchodem, akvizicí
  • Zdravé sebevědomí, logické myšlení
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Spolupráci na IČO

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT Sales manažer

Základní dovednosti

IT Znalost IT procesů Google workspace Komunikace agilní metodika řízení sales akvizice

Softskills

time management

Jazyky

Česky – plynule

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Časová flexibilita - pracovní dobu si můžeš přizpůsobit tak, jak potřebuješ
  • Možnost pracovat z domova či se potkávat v našich kancelářích, které máme v Praze a v Brně v Impact Hubu
  • Prostředí pro vlastní kreativitu, nápady a seberealizaci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Neformální pracovní prostředí a práce v příjemném a pohodovém týmu
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Multisport karta, firemní tarif

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsi nadšenec do IT. Rád komunikuješ s klienty a vytváříš si svou klientelu? Posouváš projekty a business, který má smysl. Komunikace, důvěra a rozvoj je potřeba ke spolupráci. Tyto hodnoty sdílíme a očekáváme od nového parťáka/parťačky.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno, Liberec
Termín pro odpověď do 31.05.2024
Termín nástupu 15.01.2024