IT Administrátor

polečnost GM electronic, spol. s r.o. je jedním z největších českých distributorů elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků a měřicí techniky. Společnost byla založena roku 1990, od svého založení až do současnosti se jedná o rodinný podnik, plně vlastněný pouze českým kapitálem.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • IT podpora uživatelů
  • správa a administrace koncových klientských zařízení s operačním systémem Windows 10
  • administrace virtualizace VMWARE
  • administrace serverových operačních systémů Windows Server
  • administrace Microsoft SQL Server
  • administrace Microsoft Exchange
  • administrace bezdrátových WiFi sítí
  • orientace v systémech skladového hospodářství + čtečky čárových / QR kódů; termotiskárny
  • administrace Mikrotik Router OS + skriptování

Co byste měli umět a znát?

  • SŠ vzdělání ( VŠ výhodou )
  • praktické zkušenosti z některými činnostmi vyjmenovanými v náplni práce
  • velmi dobrá znalost Windows a MS Office a aplikací
  • obecné technické znalosti v operačních systémech, aplikacích a síťových technologií
  • schopnost samostatně pracovat
  • kompletní znalost síťové architektury a síťových protokolů
  • spolehlivost, profesionalita, schopnost organizovat práci
  • řidičský průkaz sk. B

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

MS admin Technik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- zajímavou práci v zavedené obchodní firmě

- 25 dní dovolené po prvním odpracovaném roce

- stravenky

- 2dny sickday/rok

- lidský přístup

- pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha - Karlín