Javascript programátor

Homeoffice HPP
Seznam.cz Ostrava
Kdo jsme? Budujeme webové portály, které denně navštíví milióny lidí a chceme jim poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek. Realizujeme nové nápady od návrhu až do finální podoby nasazení. A být toho všeho součástí je pořádná výzva!

Co děláme?

Vyvíjíme frontendové komponenty pro naše služby. Zdrojové kódy verzujeme pomocí gitu. Používáme taky GitlabCI, který nám pomáhá se spouštěním testů, balení dockerových kontejnerů a nasazováním do vývojového prostředí. Dbáme na to, aby se nám dobře pracovalo – každý z nás využívá vývojové prostředí a operační systém, který mu nejlépe vyhovuje. Máme výborný tým, kterému chybí pár pomocných rukou.

Koho hledáme a co budete dělat?

- budete se podílet se na vývoji frontendu služeb Super.cz, Sport.cz nebo Novinky.cz

- budete se podílet technologickém návrhu těchto služeb

- budete programovat frontendové komponenty v JavaScriptu. Používáme IMA.js framework založený na Reactu.

- budete pracovat s API (REST nebo GraphQL), které vyvíjejí naši backendoví kolegové

- budete používat Git pro verzování zdrojového kódu

- svůj kód budete testovat (ano, píšeme testy) a udržovat dokumentaci

- budete využívat agilní přístup k vývoji, projekty řídíme metodikou založenou na SCRUMu

Co nabízíme?

- rádi vám dáme prostor doučit se technologie, nástroje a cokoliv, co neovládáte ještě naplno – stačí nám nadšení a chuť se učit

- jsme tým a rádi si předáváme své zkušenosti a know-how navzájem

- dáme Vám prostor pro vlastní iniciativu – nemusíte se bát ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí

- na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code, všichni si tady tykáme

Jaké jsou u nás benefity?

- pružná pracovní doba včetně možnosti home office

- 5 týdnů dovolené

- další řads zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days, teambuildingy

- ...a hlavně příjemné prostředí pro práci a super kolektiv :)

Hledáme

Česky - plynule
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 2 roky

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Ostrava