Linux Administrator/ka

Hledáme zkušeného kolegu do týmu Fair Play. Jsme malá, moderní a progresivní finanční instituce, která se zabývá peněžními převody a poskytuje služby internetových platebních brán. Budeš odpovědný za zajištění fungování informačního systému a monitorování logů. Máš za sebou ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáš novou výzvu? Máš dobré komunikační a analytické schopnosti a případně i zkušenost s vedením týmu? Pak hledáme právě tebe!

  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

- spravovat servery
- sledovat logy
- reagovat na podezřelou aktivitu
- provádět údržbu databáze
- účastnit se společnemu plánování rozvoje

Skvěle k nám zapadneš, pokud:

-  Zajímá tě fintech, finance a chceš se i dále rozvíjet v dané sféře
-  Máš ukončené vysokoškolské vzdělaní (Bc., Ing., apod) technického směru (zaměření IT)
-  Máš odbornou praxi v odpovídajícím zaměření (je výhodou, nikoli podmínkou)
-  Čeština je tvým mateřským jazykem (úroveň C2)
-  Dokážeš se bez potíží domluvit anglicky (další světové jazyky – výhodou)
-  Máš analytické a koncepční myšlení
-  Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a komunikativní
-  Máš dobré znalosti v následujících oblastech a technologiích:
o  OS Windows, Linux (hluboké znalosti)
o  Databáze: porozumění principům fungovaní, znalost SQL a zkušenosti s mySQL/mongoDB/postreSQL
o  Znalost ELK
o  Monitoring: Grafana, Zabbix
o  VirtualBox
o  Zkušenost s GCP a Puppet – velkou výhodou, nikoli podmínkou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti můžeme nabídnout?

-  Zajímavé projekty. Vzhledem k tomu, že jsme malá a mladá společnost, hledáme kreativního člověka, který/á je ochotný/á pracovat s projekty absolutně různého směru. Práce je zajímavá a různorodá. Nepotřebujeme žádnou odbornou zkušenost, ale chceme vidět radost a spokojenost v tvých očích!
-  Podmínky práce. Jde o pozici na HPP, takže můžeš si plánovat svůj víkend za hodně měsíců dopředu! Tvůj pracovní den začíná v 10 hodin, konci v 18, takže z naše strany garance tvého dobrého spánku je stoprocentní. Jednu hodinu během dne máš na oběd/kávu/cokoliv. Pokud mas obavy, ze COVID-19 se znovu objeví, budeš pracovat z domova, jsme home office friendly.
-  Lokalita. Nacházíme se v centru Prahy, na Karlovem náměstí, což je kousek od Náměšti Miru, I.P.Pavlova, tanečního domu a náplavky. Zapomeň na budíky v 5 rána, dostaneš se do kanceláře z jakékoliv lokality opravdu rychle!
-  Přátelská atmosféra. I když jsme mala společnost, máme několik zahraničních zaměstnanců. Většinou jsme tu všichni studenti/absolventi, takže jistě spolu najdeme jak společný jazyk, tak i případně kamarádství! Přidej se do našeho týmu Fair Play a stan se členem naše skvěle rodiny.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha