Test Leader - automatizované testy

HPP Freelancer
​Máte praxi v navrhování a realizaci automatizovaných testů webových a mobilních aplikací? A sedí vám role leadera testingu, kterému záleží na kvalitě práce a současně rozvoji týmu? Pojďme se sejít a proberme možnosti, jak uplatnit vaše zkušenosti na smysluplných řešeních na Cleverlance projektech v oblasti automotive.

CO VÁS ČEKÁ?

  • stanete se leaderem test strategie a tvorby plánů testování
  • povedete tým v oblasti automatizovaných testů, budete jej řídit a kontrolovat a získáte příležitost rozvíjet schopnosti a znalosti svých kolegů
  • své návrhy a výsledky budete prezentovat zástupcům zákazníka, kooperujícím týmům na projektu i dovnitř svého týmu
  • ve vašich rukách bude optimalizace testovacích procesů a související dokumentace
  • budete se podílet na návrhu a údržbě testovacího prostředí na testování chyb
  • nemine vás tvorba testovacích scénářů podle testovacího plánu
  • pracujeme v nástroji JIRA, tvorba metodiky a dokumentace je zpracovávána v Confluence
  • v kompetenci budete mít převážně automatizované testování SW, tzn. budete odpovědným/ou za návrh, implementaci a realizaci automatizovaných testů, avšak budete řešit i manuální a integrační testy
  • nemine vás analýza výsledků testování, pravidelný reporting
  • na denní bázi budete spolupracovat také s analytiky, vývojáři, projektovým managementem, jedeme ve SCRUMu
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • v této roli zúročíte své předchozí zkušenost s návrhem a realizací testovací strategie, tvorbou test plánů
  • využijete svých zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – znalost principů QA a cyklu vývoje SW
  • je potřeba mít dokladovatelnou zkušenost s vedením lidí
  • máte praxi s nástroji pro automatizované testování (Selenium/SilkTest/QuickTest/JMeter/SoapUI)
  • u programování testů se vám bude hodit znalost Java/Python/C#/JavaScript
  • vítány jsou i vaše zkušenosti s výkonnostním či zátěžovým testováním
  • umíte pracovat v JIRA, Confluence, číst z diagramů UML, EA a máte praxi s prací v SQL
  • jste člověkem schopným dobře se orientovat v logice aplikací po funkční stránce
  • neměla by vám chybět proaktivita, samostatnost a smysl pro týmovou práci
  • je potřeba mít zodpovědný přístup k práci a řešení problémů, smysl pro detail
  • neobejdete se bez výborných komunikačních schopností a uměním se dohodnout
  • denně zúročíte svůj organizační talent a schopnost identifikovat a nastavovat priority
  • ovládáte výborně ČJ/SJ, AJ máte na komunikativní úrovni

Jaké jsou u nás benefity?

CO NABÍZÍME?
  • zázemí rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdete na https://www.facebook.com/Cleverlance/
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • zázemí moderních kanceláří v Brně, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 2 roky

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Tuřanka 115a, Brno