PHP programátor (Laravel)

Jsme SIMPLO a posouváme hranice při tvorbě webů, e-shopů, webových aplikací. V oblasti informačních technologií jsme jako doma. U nás nenajdete žádné šablonové řešení - vše vytváříme na míru potřebám našich klientů, na vlastních platformách, které jsme vyvinuli. Naše vývojářské studio přímo hýří inspirací a zajímavými nápady.

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Víš, co je OOP a Git? Baví tě programování? V případě, že jsi na obě otázky kýval hlavou ano, tak jsi přesně ten, koho hledáme.

Hledáme kolegu, který:

  • má dobrou znalost PHP (objektové programování) a SQL
  • rozumí si s HTML, CSS a JS
  • je zodpovědný a je na něj spolehnutí

Pokud máš navíc zkušenost s MVC frameworkem (pracujeme s Laravelem) a verzovacím systémem (GIT, apod.), budeme blahem bez sebe. Pokud ovšem ne, postačí, když na tebe budou sedět výše zmíněné požadavky.

Cítíš, že práce u nás by udělala Tvůj život barevnější a zajímavější? Tak neváhej poslat životopis!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Láká Tě práce u nás? Tady jsou důvody, proč vyměnit korporátní prostředí za náš kreativní svět:

  • Řada zajímavých projektů. Mezi naše klienty patří například L'Oréal, Deutsche Telekom či FTV Prima
  • Svobodná ruka při volbě pracovního úvazku. Je libo hlavní pracovní poměr, částečný úvazek nebo brigáda při škole? Jsme otevřeni všemu.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Komfortní klimatizované kanceláře v centru Brna, ve kterých je radost pracovat
  • Pohodový kolektiv

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno