Junior Frontend developer, IBM produkty, ABSOLVENTI vítání !

Chcete velkým hráčům na trhu pomáhat zlepšovat procesy a stát se expertem v oboru Digital Business Automation od IBM?

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jste Frontend vývojář / vývojářka, dokončujete studium IT oboru či máte certifikaci v oboru a různá školení již za sebou, rádi byste se pustili do zajímavých projektů? Nebo už máte rok, dva zkušeností a to třeba s vývojem webových stránek?

Jaká témata zahrnuje oblast Digitalizace a Automatizace ?

  • Business procesy (IBM BPM / BAW)
  • Obchodní pravidla (IBM ODM)
  • Robotizace (RPA)
  • Dokumentové úložiště (IBM Filenet)
  • Vytěžování dokumentů (IBM Datacap)

Zaměřujeme se a rozvíjíme své aktivity zejména v prvních třech jmenovaných tématech (BPM, ODM, RPA). Pokud Vám je oblast Digital Business Automation cizí, nevadí ! Vše Váš naučíme, nabízíme kompletní zaškolení, ale hlavně Vám nabízíme dlouhodobou spolupráci! Hlavní je pro nás Vaše chuť a zapálení učit se novým technologiím.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

BPM developer

Základní dovednosti

html css wordpress web

Výhodou

bpm vue.js php

Softskills

učenlivost pracovitost zájem o nové technologie samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zázemí
  • Garance dlouhodobé spolupráce
  • Okamžitá splatnost faktur
  • Služby účetní
  • Férový přístup a přímá komunikace
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití
  • Forma spolupráce ( IČO, HPP)

Proč si vybrat tuto nabídku

Podívejte se na naše hodnoty zde: https://tipit.cz/nase-hodnoty/

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha