Fullstack

Hledáme parťáka do týmu

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme Frontend / Backend / FullStack

Co děláme:

vývíjíme vlastní platformu pro tvorbu CMS a IS.
technologie na frontendu = Angular, TS, RxJS
technologie na backendu = Node, TS, Express, GraphQL (TypeGraphQL), Mongo (Mongoose)

Hledáme:

frontendistu - někoho ideálně s již slušnými zkušenostmi s Angularem, zkušenosti s RxJS nebo podobnou knihovnou, znalost Vue výhodou. Přinejhorším jsme schopni přeučit z Reactu, Vue

backendistu - práce s MongoDB, Expressem, GraphQL

fullstack - kombo výše

Pro všechny pozice

    ochotu se vzdělávat, zkoušet nové technologie, zlepšovat se
    dobrý základ programování, znalost teorie, asychronní programování, tj. ideálně VŠ se zaměřením na IT

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava