Test Analytik

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Test Analytik/ Test Analytička, a to na projekt v bance.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

  • Doba Trvání projektu - dlouhodobě
  • Podmínky: nyní remote, po ukončení lockdownu je očekáván 100% Onsite v Praze na centrále.
  • Forma spolupráce: ŽV, Nabízíme 5 - 6 000/MD , nástup k 11/2020.

Jaké jsou požadavky?

  • Zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů
  • Zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů
  • Dobrá znalost Soap UI / Ready API v PRO verzi, nastavení WS-Security, využívání assertions, properties, datasources
  • Uživatelská znalost SQL
  • Znalost UML
  • Zkušenost s prací v agilním týmu/prostředí
  • Základní znalosti metodik vývoje SW, přehled IT technologií, trendů a platforem
  • Týmová práce
  • Systematičnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • Analytické myšlení

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj životopis v anglickém a/nebo českém jazyce. Budeme se těšit.

Navštivte náš web: https://tipit.cz/

Sledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tipitsolutions/?viewAsMember=true

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Test analytik

Základní dovednosti

uml sql soap soapui api testing testanalysis

Softskills

spolehlivost flexibilita proaktivní přístup týmový duh

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zázemí
  • Garance dlouhodobé spolupráce
  • Okamžitá splatnost faktur
  • Služby účetní
  • Férový přístup a přímá komunikace
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha