IT administrátor Frýdek-Místek

Baví tě počítače? Máš rád různorodou zajímavou práci v oblasti informačních technologiích? Chceš pracovat v dynamické společnosti a dobrém kolektivu? Chceš se učit novým věcem a podílet se na růstu naší společnosti? Ozvi se nám a možná právě ty se staneš našim novým členem skvělého IT týmu. Tvoji náplní práce bude administrace MS serverů, podpora uživatelů, monitoring, dohled, servis, konfigurace a instalace různých systémů atd.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Očekáváme:

  • Znalosti všeobecné v oblasti IT,
  • Znalosti v oblasti sítí,
  • Znalosti v oblasti serverových a desktopových systémů,
  • Schopnost samostatně a systematicky pracovat,
  • Aktivní řešení problémů zákazníků,
  • Nadšení pro IT techniku případně elektroniku,
  • Zodpovědnost, disciplínu a příjemné vystupování,
  • Pracovní kreativitu, flexibilitu a nové nápady,
  • Zájem vzdělávat se a učit se novým věcem,
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

IT Chuck Norris IT Chuck Norris

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Po zkušební době měsíční odměňování přímo závislé na tvých výkonech,
  • Notebook a mobilní telefon,
  • Příplatky za pohotovost a práci nad rámec pracovních povinností,
  • Zajímavou práci v nadstandardně přátelském a zkušeném týmu,
  • Stravenky,
  • Možnost pružné pracovní doby včetně homeworking,
  • Možnost odborného růstu a další specializace,
  • Možnost získání zaměstnaneckých akcií,
  • Práci na HPP.

Nástup možný ihned.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Frýdek-Místek