Frontend Developer

Ahoj, jsme vývojové studio Dev Bros – děláme weby, appky a baví nás všechny technologické výzvy, protože na udržování starých pořádků jsme moc mladí. ???? Pracujeme na různých typech webových projektů od korporátních webů, až po aplikace na míru. Používáme různé technologické stacky např. Mongo/NodeJS/VueJS nebo Symfony/TypeScript/SASS. V současné chvíli řešíme například dva zajímavé technologické projekty pro Budweiser Budvar.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Do naší party hledáme Frontend Developera, který:

  • si rozumí s ES6
  • ovládá SASS/LESS, HTML5,CSS3
  • má zkušenosti s GIT
  • VueJS, React  a/nebo Typescript je nice to have

Jak to u nás chodí?

K vývoji používáme samozřejmě git, máme centrální repozitáře na vlastním Gitlabu, kde děláme interní code review pro veškerý kód, který putuje na testovací prostředí nebo na produkci.

Používáme Lando, takže se nemusíš bát složitých konfigurací svého vývojového prostředí.

Děláme týdenní programovací challenge na codewars.com, které potom probíráme na pravidelných schůzkách s celým týmem.

Navíc máme půlroční vzdělávací cíle, kde se snažíme naučit se a potom implementovat novou technologii do našeho procesu/stacku, případně prohloubit naše znalosti.

Zároveň jsme hodně flexibilní a pokud máš nějakou oblíbenou technologii, která by nám usnadnila vývoj nebo přinesla něco nového, rádi ji vyzkoušíme.

Jsi náš člověk?

Právě teď hledáme někoho na full time s nástupem ihned, ale co se týče typu spolupráce a pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny – přes ty nejede vlak.

Pokud jsme tě zaujali a chceš s námi pracovat, ozvi se nám a nezapomeň poslat odkaz na svůj git. My ti na oplátku pošleme krátký testovací úkol, abychom poznali co v tobě je. No a když všechno půjde jako po drátkách, pozveme tě na pohovor, kde spolu probereme další detaily.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

ES6 SASS/LESS HTML5 CSS3 GIT

Výhodou

VueJS React Typescript

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 2