Programátor VBA pro Excel (vhodné i pro absolventy)

Rozšiřte náš tým! EUROSUN Sonnenschutz s.r.o. je jedním z předních výrobců stínící techniky v Evropě. Již od svého založení v roce 1992 si zakládá úspěch výroby žaluzií, rolet a textilních ZIP-Screen na vynikající kvalitě, vysokém stupni inovace a nekompromisní orientaci na zákazníka. Dnes se řadí naše společnost s více než 150 zaměstnanci k jedné z nejrychleji se rozvíjející firmě v branži. Spokojenost zaměstnanců je pro nás stejně důležitá jako spokojenost zákazníků.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • vytváření programů a aplikací v MS Excel
  • vyvíjení aplikací ve Visual Basic for Applications (VBA)
  • podpora již vytvořených aplikací
  • automatizování procesů na úrovni IT
  • optimalizace IT procesů

Co od Váš očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy
  • dobrá znalost Visual Basic for Aplications (VBA) - zásadní
  • znalost práce s Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • znalost práce s databázemi a jazyku SQL
  • analytické myšlení
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost a vstřícnost
  • chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti

Co Vám za to nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti
  • práce v mezinárodním prostředí a týmu
  • dynamické, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení

Nástup

  • ihned

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik Javascript developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba
  • 13. plat
  • až o 3 dny dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • stravování
  • životní pojištění

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Svatbínská 494, 281 63 Kostelec nad Černými lesy