ITSM BUSINESS CONSULTANT (AŽ 55 000 KČ/MĚS)

Máte zkušenosti s implementací ITSM nástrojů? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí, kde můžete využít své komunikační dovednosti v angličtině? Staňte se součástí mezinárodní firmy, která má své aplikační centrum v Brně. Podílejte se na projektech, které mají dopad na celosvětové fungování společnosti a její procesy.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Poskytování poradenství pro ITSM systémy - ServiceNow primárně
* Implementace projektů týkajících se oblasti ITSM po celé Evropě
* Integrace ITSM systémů s dalšími aplikacemi
* Aktivity v rámci celého životního cyklu ITSM systémů (analýza, návrh, konfigurace, test, dodávka, support, neustálé zlepšování) s ohledem na business strategii
* Optimalizace stávajících procesů a implementace moderních způsobů dodávky ITSM aplikací
* Spolupráce s ostatními teamy v rámci aplikačních center společnosti a interními zákazníky

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

IT mimo škatulky IT konzultant

Základní dovednosti

Zkušenosti s podporou ITSM nástrojů ServiceNow BMC REMEDY SQL -základy Orientace ve vnitropodnikových procesech Výborná znalost AJ

Softskills

Pro-klientský přístup Prezentační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* Denní využití anglického jazyka
* Účast na zahraničních projektech
* Silné zaměření na kontinuální vzdělávání a možnosti kariérního růstu
* 5 týdnů dovolené + 5 Sickdays
* Moderní kanceláře v centru Brna s mladým, dynamickým a přátelským teamem
* Teambuildingové akce
* Možnost využití Multisport karty
* Pracoviště přímo u cyklostezky

*Místo výkonu: Brno

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno