PHP programátor (junior/senior)

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je vydavatelem nejvýznamnějších regionálních novin v České republice, lifestylových i tradičních a televizních časopisů. Mezi ně patří např. Deník, Glanc, Story, Gurmet, National Geographic či Týdeník Květy, TV magazín a mnoho dalších. Jsme druhý největší vydavatelský dům v České republice patřící do mediálního koncernu společnosti Penta. Naše noviny a časopisy čtou více než 3 milióny lidí.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

V našem přátelském kolektivu máme několik volných míst třeba právě i pro Tebe.

Pokud Tě zajímá programování v PHP a rád tvoříš VELKÉ věci, neváhej a přidej se.

Programujeme v PHP 7.3 + Symfony 4, data ukládáme do MySQL + ElasticSearch/Solr.

K vývoji používáme PHPStorm a docker.

Jako PHP programátor budeš pracovat právě na backendu. S CSS si nemusíš trápit hlavu, připravíš pouze základ šablony pro HTML. Naši frontendisté si s tím již poradí.

Náplň práce

  • práce na webech, které navštěvuje každý druhý čech
  • programování v PHP (Symfony4, Nette - operativa)

Požadujeme

  • znalost programování PHP, OOP
  • znalost relačních DB a SQL
  • zodpovědný přístup
  • chuť neustále se učit a zdokonalovat
  • základní orientace v Linuxu výhodou
  • znalost gitu, Nette, Symfony4 výhodou

Nabízíme

  • firemní Macbook Pro + PHPStorm licence
  • možnost homeoffice a sickdays
  • školení, účast na konferencích
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 2 sickdays navíc
  • multisport karta
  • neformální prostředí
  • možnost realizace a kariérního růstu
  • + další tajnosti, které si necháme na osobní setkání

Napiš hned, zítra se sejdeme u kafe a pozítří můžeš nastoupit!

Těšíme se!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha