IT Analytik

Hledáme do týmu analýzy vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT Analytik. Pokud nemáte tolik zkušeností, nic se neděje. Hledáme jak juniory, tak seniornější analytiky.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co děláme a proč Vás potřebujeme?

  • Staráme se o CORE systém životního pojištění v GČP
  • Přebíráme zadání od business zadavatele, kompletujeme ho, zajišťujeme konfiguraci
  • Komunikujeme s koncovým uživatelem nad požadovaným řešením
  • Vytváříme návrhy testovacích scénářů

Koho hledáme?

Někoho, kdo bude:

  • Proaktivní, rychle se zaučí a bude mít analytické myšlení
  • Umí dobře komunikovat a spolupracovat na zadání požadavků
  • SQL databáze dobře ovládat
  • Orientovaný v systémové integraci (SOAP, REST, SML)
  • Dobře znát MS Office

VÝHODOU je pokud budete mít:

  • Zkušenosti z pojišťovnictví
  • Axure, čtení kódu (NET Core, JavaScript)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost kariéry v prostředí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Profesní rozvoj

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

Enterprise Architect UML SQL

Softskills

Komunikace analytické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Příspěvky na stravování, příspěvky do Kafeterie, flexibilní pracovní doba, možnosti home office, 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního/zdravotního volna, pracovní notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné pojištění, multisport kartu

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha