SW DEVELOPER / SW DESIGNER / PROGRAMÁTOR - senior

Z obyčejných měst děláme smart cities! Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon. Je nás na to více než 160 a máme vlastní tým IT vývojářů. Díky našemu SW týmu a technologiím řídíme budoucnost dopravy v celém světě.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme programátory do našeho vývojového oddělení.

PROČ TY?

  • Chceš vyvíjet chytré dopravní technologie, které vidíš na cestách kolem sebe.
  • Technologie si můžeš namixovat podle znalostí z těchto ingrediencí: ASP.NET Core, C#, C++/17/20, programování FPGA (Xilinx Zyng, Intel MAX10) zpracování signálů v Pythonu.
  • Vedle SW tě zajímá i vývoj nového HW, vývoj ovladačů a sestavování linuxového kernelu podle HW.
  • Programování máš už v malíku.
  • Máš angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Baví tě růst a učit se.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer C developer

Základní dovednosti

znalost programování

Výhodou

zájem o dopravní technologie elektrotechnické vzdělání podobná praxe velká chuť a schopnost se rychle zaškolit

Softskills

schopnost týmové práce kreativita a koncepční myšlení organizovanost a plánování

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • PROČ SI VYBRAT NÁS?

    • Vyvíjíme vlastní technologie pro dopravní systémy ve více než 55 zemích světa.
    • Co vyvineš, kolega tester otestuje a celý svět v praxi ocení.
    • Dostaneš se k velkým nadnárodním projektům.
    • Z benefitů potěší: firmou hrazená angličtina, mobil i služební notebook, 5 týdnů dovolené, 13. plat.
    • Vybereš si školení a konference na míru.
    • Máš po ruce fajn kolegy a od srpna v novém moderním sídle ve Zlíně – Malenovicích.

Zaujali jsme tě? Pošli CV a my se ozveme zpět!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Průmyslová 1395, Zlín - Malenovice, 763 02
Termín pro odpověď do 28.02.2022