.NET DEVELOPER

vývoj software v .NET, vývoj mobilních aplikací, zahraniční projekty

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Do menšího týmu hledáme zkušeného vývojáře v .NET, zkušenosti s mobilními aplikacemi velkou výhodou.

Možnost spolupráce freelance i klasický pracovní poměr, možnost i částečného úvazku.

Práce zejména na projektech pro zahraniční zákazníky.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer Developer mobilních aplikací

Základní dovednosti

vývoj v .NET angličtina

Výhodou

vývoj mobilních aplikací

Softskills

týmový hráč

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

vysoká flexibilita pracovního úvazku

po dohodě možný částečný home office

zajímavé finanční podmínky dle úrovně Vašich zkušeností

Proč si vybrat tuto nabídku

Tato nabídka je vhodná pro freelancery i zaměstnance na HPP, pro lidi kteří hledají menší tým, pohodovou atmosféru, možnost vysoké flexibility pracovního úvazku, s možností využití home office

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc