Software Developer

V Quadient vyvíjíme software, který používají největší světové společnosti pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme lídrem na celosvětovém trhu. Pobočky máme po celém světě, ale všechny svoje produkty vyvíjíme v Čechách!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

V Quadient vyvíjíme software, který používají největší světové společnosti pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme lídrem na celosvětovém trhu. Pobočky máme po celém světě, ale všechny svoje produkty vyvíjíme v Čechách!

Netrpíme korporátními zlozvyky, raději podporujeme naše developery v jejich nadšení a vášni pro programování. Už čtyřikrát jsme získali titul Best Employer v ČR a nyní se rozhlížíme po dalších programátorech, kteří by doplnili naše týmy. Dříve jste nás nejspíš znali pod názvem GMC Software Technology.

Do našeho hradeckého, olomouckého nebo ostravského týmu hledáme vývojáře, kteří se chtějí věnovat vývoji backendu či frontendu našich aplikací. Kód našich produktů se točí okolo jazyků JavaScript/TypeScript, C#/.NET, Java či Kotlin. Většina aplikací běží na cloudových platformách (Azure, AWS) za použití moderních technologií, jako je např. Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL, Cassandra, Cosmos DB, Kubernetes či Docker. Je možné vyvíjet v OS Linux, Windows i Mac.

Správného kandidáta by mělo především bavit přemýšlet o tom, jaký problém řeší a pro koho je funkcionalita určena. Naše práce vyžaduje schopnost stanovit priority a zajistit vyřešení problému tak, aby byl zákazník spokojený. Quadient aplikace jsou inovativní, stejně jako lidé, kteří je tvoří. Chuť učit se novým věcem a zkoušet nové trendy v praxi je pro nás tedy velkou hodnotou.

Samozřejmostí pro naše IT pozice je i zvládnutí AJ, alespoň na úrovni porozumění psanému textu. Jazykové dovednosti je pak možné dále rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Pro přihlášení na pozici prosím klikněte na link zde:

Pro více informací navštivte náš profil na:

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Javascript developer .NET developer

Základní dovednosti

Javascript c# .NET Core Java kotlin

Výhodou

Kubernetes Docker Kafka

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Pro všechny zaměstnance

  • 5 týdnů dovolené
  • Týdny volna při pracovním výročí 5, 10, 15 let
  • Volná pracovní doba
  • Stravenky v hodnotě 100,- CZK
  • Placené přesčasy
  • Placené hodiny na cestě (na školení, služební cestě)
  • Vzdělávání (konference, školení, kurzy)
  • Startovné na vybraných sportovních akcích
  • Cafeterie v Benefit Plus
  • Příspěvek na životní / penzijní pojištění
  • Příspěvky na výuku AJ / ČJ
  • Možnost práce na Home Office
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance
  • Pronájem tělocvičny na fotbal, florbal, volejbal a hokejové plochy
  • Ovoce a zelenina na pracovišti
  • Kuchyňky vždy zásobené kávou, čajem, mlékem, cukrem….
  • Možnost si kdykoli zahrát ping pong, fotbálek, playstation, Xbox
  • Dárek ke svatbě

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože jsme světoví lídři, používáme ty nejmodernější technologie a metody vývoje. Nebo možná i díky tomu jsme se lídry stali. V ČR působíme již 20 let. Z původních 5 vývojářů jsme vyrostli na dnešních 400+ zaměstnanců. Uvědomujeme si, že lidé a prostředí, kde vládne vstřícnost a vzájemná podpora, jsou to nejcennější, co máme. Proto si naši firemní kulturu střežíme jako oko v hlavě.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Hradec Králové/Olomouc/Ostrava/Home Office