Vývojář

Je super pracovat s informačním systémem, který je šitý na míru potřebám všech kolegů bez ohledu na to, v jakém oddělení pracují. A protože víme, že není nic lepšího, než si ho vytvářet sami, potřebujeme dalšího programátora jako posilu pro jeho rozvoj.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Chceš být u toho?

Kromě IS budeš také spravovat, rozvíjet a vytvářet nové portály služeb. Bude potřeba také zvládnout propojení interních i externích systémů a technologií do funkčních celků. A jestli jsi trochu kreativní osobnost, užiješ si i spolupráci na designování nových služeb.

Naše očekávání jsou docela předvídatelná….

Měl bys mít praktickou znalost HTML, PHP, JavaScript, SQL a zkušenosti (alespoň z menších projektů). Dále minimálně základní znalosti XML, CSS. Uvítáme praktické zkušenosti s Nette a Dojo, s propojováním systémů přes API.

A krom znalostí bys měl mít, také pár vlastností a dovedností, jako jsou schopnost abstraktního myšlení, analytické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, ale jsme tým, takže i dobré fungování v týmu.

Ukaž se!

Můžeš se pochlubit referenčními projekty? Jestli ano, tak to je pecka! Zajímavou referencí pro nás může být například samostatně řešený webový rezervační systém, stejně jako týmové řešení webové aplikace pro řízení CNC.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

PHP developer Web/kodér

Základní dovednosti

HTML PHP JavaScript SQL základní znalosti XML CSS

Výhodou

praktické zkušenosti s Nette a Dojo praktické zkušenosti s propojováním systémů přes API

Softskills

schopnost abstraktního myšlení analytické myšlení zodpovědnost spolehlivost samostatnost dobré fungování v týmu

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Nemyslíme si, že by člověk opouštěl tým kvůli benefitům, ale rozhodně si myslíme, že je velice důležité mít při práci možnost udělat si minimálně dobrou kávu.
A když to trochu rozvineme, tak i čerstvé ovoce a zelenina v kancelářích přijdou během pracovního dne k chuti. A když je to pořád málo, můžeme si skočit na dobrý oběd za stravenky a před nebo po práci si dát trochu do těla pohodlně s MultiSportkou nebo ActivePassem. Pro náruživé sportovce, kteří se do práce chtějí dopravit na kole nebo třeba během, je k dispozici pohodlná sprcha.
Díky výhodným telefonním tarifům i pro rodinné příslušníky nemusíme řešit nadměrné zatížení rodinného rozpočtu.
A internet na doma? No vzhledem k tomu, že jsme hlavně internetová firma, tak ten je samozřejmě freeeeeee.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Antala Staška 40, Praha 4