IT Technik Junior (M/Ž) - Praha

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Chceš rozvíjet své znalosti, dovednosti? Přidej se k nám

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • M2C
  • Praha 1, Vladislavova 17

Popis pozice

Na naše IT oddělení hledáme nového kolegu na pozici IT TECHNIK JUNIOR, který by pomáhal ostatním, v této oblasti méně zdatným, zaměstnancům naší firmy zdolávat nástrahy elektronických udělátek. Kromě SPRÁVY PODNIKOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ A TECHNOLOGIÍ, kdy budeš řešit dotazy typu "Proč to po mně zase chce nějakou aktualizaci, vždyť to funguje?“ tě nemine KLASICKÁ PODPORA UŽIVATELŮ NA ÚROVNÍ 1ST LEVEL SUPPORT… „Já netisknu, „se to“ rozbilo."
Ale k běžné agendě, která k této práci prostě patří, budeš spolupracovat se svým IT ODDĚLENÍM na řešení ICT PROJEKTŮ V NADNÁRODNÍM MĚŘÍTKU, abys mohl komunikovat i na své intelektuální úrovni a zanadávat si na nás „počítačové amatéry“ a nastartovat svoji kariéru.

Co bychom od tebe rádi, abys již před nástupem k nám uměl.
Měl bys mít ZÁKLADNÍ ZNALOSTI SÍŤOVÝCH PROTOKOLŮ TCP/IP A OPERAČNÍHO SYSTÉMU WINDOWS. Pokud k tomu máš i ZNALOST OPERAČNÍHO SYSTÉMU LINUX, je to bod plus. Abys mohl dělat support na úrovní 1st level, už bys měl MÍT ZKUŠENOSTI S INSTALACÍ TISKÁREN, SPRÁVOU MOBILNÍCH TELEFONŮ A INSTALACÍ OS WINDOWS. Protože budeš občas cestovat, je nutný ŘP sk. B. Angličtina nám stačí na komunikativní úrovni. VŠECHNO OSTATNÍ TĚ RÁDI NAUČÍME.

K tvé práci ti poskytneme odpovídající podmínky, NEJMODERNĚJŠÍ VYBAVENÍ a bezva TÝM KOLEGŮ SPECIALISTŮ. S jejich pomocí nastartuješ kariérní růst, získáš mnoho zkušeností. SLUŽEBNÍ PC a TELEFON jsou samozřejmostí. Budeš moci využívat ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ O2, dáme ti příspěvek na stravování, a protože tento tým i dost sportuje, můžeš mít MULTISPORT KARTU.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita Univerzál IT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 30 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 1, Vladislavova 17