Sales Manager v oblasti IT

Do obchodního týmu společnosti XEVOS hledáme posilu na pozici Obchodního manažera/obchodní manažerky. Nejsme korporát, ale ani one-man-show, proto hledáme kolegu nebo kolegyni, co má chuť pracovat v již stabilní firmě, ale nechce být bezvýznamným kolečkem v neosobním mechanismu. Budeme si rozumět, pokud jsou pro tebe miliónové zakázky výzvou a ne překážkou, nezalekneš se možnosti uplatnit vlastní iniciativu a nápady, máš trpělivost budovat a rozvíjet obchodní vztahy a vyznáš se ve světě IT. Potř

Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat:

  • Pohybovat se v oblastech servisních a systémových služeb, tiskových řešení, cloudových služeb a HW & SW vybavení.
  • Identifikovat obchodní příležitosti jak v privátním, tak i veřejném sektoru.
  • Vytvářet ty nejlepší nabídky a kalkulace, ve spolupráci s techniky navrhovat celá řešení.
  • Pečovat o stávající zákazníky a rozšiřovat jejich počet.
  • Formálně i neformálně komunikovat s dodavateli jak z ČR, tak i ze zahraničí.
  • Spolupodílet se na tvorbě obchodní a marketingové strategie.

Co bys měl/a zvládat:

  • Mít zkušenosti z businessu, nejlépe z IT oboru a B2B vztahů.
  • Mít šikovnost a cit pro obchod, dotahovat věci do konce.
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování.
  • Maximální loajalitu vůči společnosti.
  • Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů.
  • Znalost angličtiny na úrovni běžné komunikace.
  • Časovou flexibilitu a schopnost rozpoznat důležité úkoly a termíny.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Sales manažer Obchodník IT

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabídneme:

  • Stabilní práci na HPPu firmy, která má již své místo na trhu.
  • Flexibilní pracovní dobu, sickdays, dle domluvy možnost
  • Řadu tematických školení a certifikací pro osobní i profesní růst.
  • Možnost pracovat se zajímavými technologiemi.
  • Pokud budeš mít zájem, tak možnost postupného přebírání kompetencí.
  • Firemní notebook.
  • Firemní telefon (iPhone) vč. neomezeného tarifu i pro soukromé účely.
  • Multisport
  • Kávovar s neomezeným přísunem kvalitní kávy.
  • Práci v neformálním týmu lidí, kteří ti rádi pomůžou, pokud si nebudeš zrovna vědět rady.
  • Firemní výuku angličtiny.
  • A v neposlední řadě motivující a transparentní finanční ohodnocení.

Informace o pozici

Místo pracoviště Ostrava