Business Unit Manager

We are looking for Business Unit Manager. BU Manager has full performance responsibility for their Business Unit hence we wish such person to contribute with its entrepreneurial mindset, experience in sales and people management. We are looking for leaders with great interpersonal skills that are able to motivate themselves and their teams to achieve agreed goals as well as manage well our teams and business within an international environment.

Úroveň
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za wynik na poziomie EBIT dla swojego BU, aby jednostka osiągnęła swoje cele w sprzedaży, rekrutacji i dostawie;
  • Nadzór nad realizacją realizacji swojej jednostki biznesowej w zakresie kluczowych wskaźników efektywności i realizacji planów, a także zapewnia prawidłowy rozwój biznesu i sprzedaż w ramach jednostki biznesowej;
  • Kierownik BU jest również odpowiedzialny za koordynację, wspiera procesy w ramach swojej BU oraz raportuje zidentyfikowane możliwości poprawy;
  • Ciągła ocena ryzyka, szczególnie w czasach zmian wpływających na własny Personel BU;
  • Odpowiedzialność za rozwój, wsparcie i nadzór bezpośrednich podwładnych na stanowiskach Consultant Unit Management.

Zadania:

  • Bądź nośnikiem wartości. Przekazuj wartości firmy, wizję, pomysł na biznes, cele i plany swoim współpracownikom i pracownikom;
  • Działaj jako sprzedawca specjalistyczny dla swojego BU i sprzedawaj całą ofertę sigma, 50% czasu pracy powinno być przeznaczone na tematy związane z rozwojem biznesu rachunków bieżących i perspektyw;
  • Ustalanie i monitorowanie budżetu i prognoz na bieżąco oraz raportowanie do kierownika BA zgodnie z zawartymi umowami;
  • Aby podejmować środki, które przyczyniają się do osiągnięcia ich celów w ramach przepisów prawa i polityki firmy oraz innych systemów zarządzania, uprawnienia finansowe są ograniczone przez procedurę certyfikacji;
  • Bądź wsparciem sprzedaży dla oddanych sprzedawców w dialogach z klientami, kontekście ofertowym lub na spotkaniach zewnętrznych;
  • Uczestniczyć aktywnie we wspólnym rocznym planowaniu biznesowym firmy i jego realizacji we współpracy z zespołem BU;
  • Aktywnie planuj i realizuj rozwój pracowników wewnętrznych oraz rekrutację i utrzymanie.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Ředitel, CIO IT Manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Dołączając do nas zyskujesz:

  • Ekscytujące projekty , międzynarodowe i inspirujące środowisko dla utalentowanych specjalistów IT. Różne projekty w różnych, najnowocześniejszych branżach. Biotechnologia, Motoryzacja, Internet Rzeczy lub AR/VR;
  • Stanie się częścią zespołu zmotywowanych osób jest tutaj na zawsze. Cenimy lojalność - gdy Ty się rozwijasz, rośniemy razem z Tobą;
  • Szacunek dla swojego życia prywatnego,  dzięki czemu nie musisz pracować w godzinach nadliczbowych lub w weekendy;
  • Wydarzenia online i offline - poznajmy się lepiej!

Korzyści i korzyści:

  • Wybór formy zatrudnienia: oferujemy B2B lub umowę o pracę;
  • Rozwój osobisty  poprzez budżet szkoleniowy i transfer wiedzy;
  • Elastyczne godziny pracy  bez podejścia do mikrozarządzania. Nasze podstawowe godziny pracy to 9-15, reszta czasu pracy to Twoja decyzja;
  • Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt roboczy + 2 dodatkowe monitory i akcesoria.

Proč si vybrat tuto nabídku

We're Nexer Group - Swedish software development and consulting company with 30 years of industry experience, offices in the UK, USA, Germany, Poland, and headquarters in Sweden. We're just establishing our operations on beautiful Czech soil, with an office in Prague as the first step. We aim to bring Scandinavian businesses and people close to the Czech, and it's our strategic and long-term investment in the future of IT in the Central European Region. If you want to be part of our adventure, join us to help expand our company operation into the Czech Republic and build digital solutions for our Scandinavian clients.????

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Prague