Administrátor/ka pro celý tým naší zákaznické péče

Baví tě komunikovat s lidmi, nevadí ti administrativa, jsi pečlivý a kamarádíš se s tabulkami? Do týmu Zákaznické péče hledáme kolegu na poloviční úvazek na zástup za kolegyni, která odchází na mateřskou dovolenou. Budeš mít pod palcem naše servisní smlouvy, hlídání deadlinů, komunikaci s lidmi ze zákaznické péče a komunikaci s klienty. Máš pocit, že nemáš dostatek zkušeností, ještě studuješ nebo si právě dokončil školu? Nevadí, vše tě naučíme!

Úroveň
  • Junior
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Logio
  • Brno, popřípadě i Praha

Popis pozice

A co konkrétně tě čeká?

Budeš mít na starosti chod týmu Zákaznické péče ve smyslu administrativy, organizace a rozdělení práce konzultantů Zákaznické péče, servisních smluv, fakturací zákazníků, dokumentace a reportů ZP. Do tvé agendy tak bude spadat správa helpdesku a informačního systému, hlídání a dodržování smluvních termínů servisního oddělení, nastavování a hlídání servisních fakturací i fakturací nad rámec servisní smlouvy, správa dokumentace ZP, rozdělení směn, dovolených. S tím souvisí komunikace s týmem, programátory a s kolegy z obchodního oddělení.

Co by ti nemělo chybět?

  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost,
  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • zájem o náš produkt a vlastní iniciativa – potřebujeme, aby si hlavně zpočátku vstřebal hodně nových informací,
  • schopnost týmové práce – budeš v každodenní intenzivní týmové komunikaci,
  • znalost MS Office (hlavně Excel, Word),
  • organizační schopnosti a proaktivní přístup.

Uvítáme:

  • angličtina na úrovni B2 výhodou,
  • škola se zaměřením na administrativu,
  • analytické myšlení.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT koordinátor Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny. Rádi se v kanceláři potkáváme, proto homeoffice je možný po domluvě většinou 1-2 dny v týdnu.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Další benefity? Ty máme taky! 5 týdnů dovolené, zdravé svačinky, Multisportka, teambuildingy a společné akce. Pet friendly office, notebook, telefon a firemní tarif, sick days a dbáme na péči o duševní zdraví.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno, popřípadě i Praha
Termín nástupu 01.05.2024