Software Analytik pro budoucnost dopravy ????

Pojď s námi vytvářet software s reálným dopadem na plynulost, bezpečnost a udržitelnost dopravy.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Jsme INTENS – tvoříme budoucnost dopravy, a ty můžeš s námi. ????

Například
???? Zajišťujeme bezpečnější provoz na silnicích a železnicích
???? Dáváme zelenou sanitkám, hasičům a MHD
???? Známe nejrychlejší trasy

Jako SW Analytik u nás budeš

  • Analyzovat business požadavky k jednotlivým projektům
  • Navrhovat jejich řešení
  • Své návrhy sepisovat formou implementační analýzy
  • Vytvářet z nich dílčí úkoly pro vývoj
  • Průběžně spolupracovat s našimi vývojáři, testery, DevOps a projektovými manažery

Co od tebe čekáme?

  • Zkušenosti s výše uvedeným – hlavně s analýzou business požadavků a tvorbou zadání pro vývoj
  • Máš povědomí o tom, jak se navrhuje microservice architektura
  • Poznáš, do jak velkého detailu má smysl zajít

Co můžeš čekat ty od nás?

  • Přes 30 skvělých kolegů ????
    • Každé úterý máme společné svačiny
    • V létě jezdíme na statek, v zimě na hory
    • Chodíme spolu na pivo, hrajeme deskovky, on-line hry, nohejbal, florbal, squash, discgolf...
    • Najdeš mezi námi i hudebníky – kytary, saxofon, bicí, "zpěv"
  • Flexibilní pracovní dobu – vše je o domluvě
  • Neomezený přísun nanuků, kávy, čaje a dalšího občerstvení
  • Příspěvek 2 000 Kč na roční kupon MHD v Praze
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé blízké
  • Možnost jazykových kurzů
  • Stravenkový paušál – místo stravenek dostaneš peníze rovnou k výplatě
  • 200 Kč měsíčně do O2 Knihovny (e-knihy, audioknihy, časopisy)
  • Multisportku
  • ...a k tomu ještě 5 týdnů dovolené a 3 sick days

Líbí se ti, co děláme a chceš do toho jít s námi? Ozvi se nám. Těšíme se na tebe!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha