BI / DWH analyst & developer - MS technologies

Do našeho BI týmu hledáme BI/DWH konzultanta se zaměřením na MS technologie. Pokud jsi analytik, vývojář nebo něco mezi, čti dál a dej nám o sobě vědět. V Ambice si můžeš osahat zajímavé projekty pro společnosti jako například ČEZ, Toyota, Konica Minolta, Coleman, TRADIX, podílet se na implementaci BI v několika obchodních řetězcích nebo na výzkumném a vývojovém projektu pro Technologickou agenturu ČR.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Na čem budeš pracovat

  • Analýza business požadavků a návrhy řešení
  • Vývoj databázových řešení na platformě MS SQL
  • Design datových modelů a mappingů
  • Vývoj ETL datových pump
  • Tvorba reportů a dashboardů

Co ti nesmí chybět

  • Praxe s DB vývojem, tvorbou ETL pump, OLAP kostek a reportů nebo dashboardů
  • Analytické myšlení s vazbou na business
  • Motivace se neustále rozvíjet
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce

Co je pro nás bonus

  • Zkušenost s návrhem datových modelů
  • Zkušenost s tvorbou reportů v Power BI
  • Znalost dalších technologií (.NET, C#, R-ko, Phyton)
  • Zkušenosti s verzovacími systémy (GIT, TFS)

 Jak pracujeme

  • Budeš posilou našeho BI týmu
  • Pracujeme s technologiemi platformy Microsoft
  • Jedeme převážně agilně podle SCRUM (týdení až dvoutýdenní sprinty) nebo Kanban
  • Tasky budeš posouvat zleva doprava na boardu v Atlassian JIRA
  • Denní komunikace v MS Teams
  • technologie: SQL Server, Integration Services, Analysis Services, Reporting Services, T-SQL, MDX, DAX, Excel, Power BI

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik Data developer (BI, DWH, BigData)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Příležitost podílet se na rozvoji úspěšného dodavatele řešení Business Intelligence a Data Warehousing.
  • Zajímavou, tvořivou práci v dynamickém prostředí.
  • Práci se špičkovými technologiemi, možnost profesního rozvoje a získávání odborných certifikací
  • Flexibilní pracovní dobu + home office dle dohody
  • Přátelský tým spolupracovníků, kde pro radu nejde člověk daleko
  • Práci na smysluplných projektech u pozitivně naladěných zákazníků nebo na našich vlastních aplikačních produktech
  • Zaměstnanecké benefity jako Sick-Free days, mobilní telefon i pro soukromé účely, občerstvení po celý den

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Jindřichův Hradec / Remote