Solution architect / Architekt řešení - video streaming apps

Pálí ti to a máš chuť pracovat a posouvat se? Sdílíš s námi jistou dávku zvídavosti a lásku k technologiím? Dokážeš přetlumočit technickou terminologii do "lidské" řeči? Umíš zanalyzovat komplexní systémy a vytvořit z toho přehlednou dokumentaci? Chceš všechny výše zmíněné kvality zužitkovat při práci na fakt cool produktu, který používají miliony lidí po celém světě? 5x ANO znamená, že jsi dost možná PŘESNĚ ten, koho hledáme jako posilu do našeho týmu architektů řešení!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co u nás budeš jako Solution Architect dělat?

  • překládat klientovy požadavky do architektury řešení
  • navrhovat a dokumentovat řešení, která klientům našich klientů umožňují bezchybný zážitek při sledování obsahu na všech zařízeních: mobilech, webu, tabletech, chytrých televizích i set-top boxových aplikacích
  • poskytovat instrukce při integraci našich řešení do klientova CMS
  • být ve velmi úzkém kontaktu s vývojáři a fungovat jako jakýsi spojovací prvek mezi nimi a klientem
  • fungovat jako poradce pro ostatní členy týmu i zákazníky
  • analyzovat technická rizika a vyhodnocovat jejich vliv na architektonická řešení
  • identifikovat příležitosti pro architektonická vylepšení našeho produktu
  • sledovat nové trendy a technologie v oblasti video streamingu a přicházet s nápady, jak s nimi držet krok

Co by měl mít naprosto ideální kandidát?

  • zkušenosti s vývojem softwaru i s architekturou řešení či business analýzou
  • schopnost porozumět potřebám klienta (frontendu, streamovacím zařízením, backendovým integracím), API a cloudové architektuře
  • dovednost řešení nejen navrhnout, ale i pečlivě zdokumentovat, a to pomocí UML nebo jiného modelovacího jazyka
  • schopnost efektivně komunikovat se všemi sortami lidí - od vývojářů po klienty
  • mluvenou i psanou angličtinu na dobré úrovni
  • chuť a vůli neustále se zdokonalovat v nových technologiích a standardech
  • poctivý a pozitivní přístup k práci, ownership, schopnost multitaskovat a správně si seřadit priority
  • alespoň bakalářský titul v IT je výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

UML API business analýza zkušenosti s vývojem softwaru

Výhodou

Bc. titul z IT

Softskills

komunikační dovednosti priority management angličtina mluvená i psaná

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 50% měsíční mzdy jako bonus ke květnové výplatě
  • 5 týdnu dovolené + 1 extra narozeninový den
  • stravenkový paušál ve výši 60 CZK
  • penzijní připojištění ve výši 2000 CZK
  • Benefit Plus body
  • roční budget na teambuildingové aktivity podle vlastního výběru ve výši 2000 CZK
  • Multisportka
  • firmení Macbook
  • flexibilní pracovní doba
  • hybridní způsob práce - částečně z naší brněnské kanceláře, částečně HO
  • lekce angličtiny
  • drinky a ovoce k dispozici po celý den
  • firemní akce (snídaně v officu, deskovkový večer,...), neformální atmosféra a skvělí kolegové

Proč si vybrat tuto nabídku

Práce solution architecta je zajímavá sama o sobě. Práci solution architecta ve 24i dělá ještě zajímavějším unikátní produkt - aplikace na streamování videa pro milióny zákazníků po celém světě!

Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Brno - Londýnské náměstí 1
Termín pro odpověď do 30.11.2022
Termín nástupu 01.11.2022