Junior Mendix Developer/konzultant

Hledáme kandidáta, který nám pomůže tvořit nové aplikace. Chceš se naučit vyvíjet v low-code platformě Mendix? Rád komunikuješ s interními zákazníky a dokážeš zformulovat jejich business požadavky? Máme zajímavé projekty na platformě Mendix a rozšiřujeme náš tým.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • analýza a příprava zadání aplikací menšího a středního rozsahu
  • návrh a vývoj aplikací v Mendixu (FrontEnd i Backend)
    • návrh architektury
    • vývoj
    • release management
  • 3rd level support pro vyvinuté aplikace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik IT konzultant

Základní dovednosti

ideálně alespoň 2 roky zkušeností s návrhem a vývojem aplikací (frontend i backend) zkušenosti se sběrem a analýzou business požadavků

Výhodou

znalost z vývoje v low code platformě výhodou

Softskills

samostatnost ochotu učit se nové věci a nebát se komunikovat dobrou znalost anglického nebo německého jazyka

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • dovolená až 30 dní za rok
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • příspěvek na stravování 100 Kč
  • MultiSport kartu a možnost doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • a mnoho dalších

Proč si vybrat tuto nabídku

Zaměstnáváme více než 12 000 zaměstnanců a patříme tak k významným a stabilním zaměstnavatelům v oblasti provozu a administrativy. Našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5, Stodůlky
Termín nástupu 23.01.2023