Business Analytik / Konzultant

Digitalizace s významným dopadem na celé Česko logo

Chceš měnit věci k lepšímu a podílet se na digitalizaci s významným dopadem na celé Česko? Myslíš si, že státní správa zaslouží zefektivnění? Pojď se s námi podílet na transformaci Finanční správy a tím usnadnit život milionům lidí.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Naší snahou je měnit věci k lepšímu. Snažíme se proto optimalizovat procesy ve Finanční správě, tak abychom co nejvíce administrativně ulevili firmám a občanům a tím jim zjednodušili život, ale i důsledněji odhalovali možné daňové úniky.

Na čem by ses tedy mohl podílet?

  • Zapojíš se do přípravy a realizace rozsáhlých i menších, daňově i nedaňově zaměřených projektů, které pomohou k reformaci Finanční správy a k výrazné modernizaci a zkvalitnění jejích služeb.
  • Budeš se vzdělávat, shánět informace, analyzovat business požadavky a navrhovat varianty inovativních řešení.
  • Další zodpovědností bude podílení se na tvorbě, revidování a připomínkování strategických dokumentů, záměrů, a dalších interních materiálů, a to zejména ze strategického pohledu a z pohledu komplexní podnikové architektury a eGovernmentu veřejné správy ČR.

Co od tebe očekáváme?

  • Předpokladem pro tuto pozici je především samostatnost, dobré analytické myšlení a chuť objevovat nové obzory a učit se novým věcem.

  • Ideální kandidát se umí nadchnout pro věc, do svých projektů vkládá srdce a díky své kreativitě vše dotáhne od úplného začátku až do konce s důrazem na promyšlenost a kvalitu.

Pokud chceš obohatit malý agilní tým srdcařů, kteří mají tah na branku a chuť pomoci státu (nejen) s optimalizací a zefektivňováním jeho fungování, neváhej nás kontaktovat. A nezapomeň také přiložit svůj životopis nebo cokoliv, co si myslíš, že by nás na tobě mohlo zajímat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik Univerzál IT

Základní dovednosti

Státní občanství České republiky Kvalitní český jazyk

Výhodou

Výhodou je orientace v daňovém prostředí České republiky a nějaký ten cizí jazyk. Uvítáme dovednost modelovat v UML / BPMN.

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Pružná pracovní doba (sám si vybereš v kolik chceš přijít a odejít ze zaměstnání)
  • 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick-days) a navíc dostaneš i 1 den osobního placeného volna k zařízení osobních záležitostí
  • Podpoříme tě i při tvém vzdělávání a k tomu ti nabídneme až 5 dní placeného volna ke studijním účelům
  • Budeš mít možnost stravování v závodní jídelně za bezkonkurenční ceny
  • Poskytneme ti příspěvek z kulturního a sociálního fondu na tebou vybrané benefity (např. penzijní připojištění, stravování, kartu Multisport, cafeterii)
  • Možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
  • Rekreaci, dětský tábor, Šermířský klub Riegel pro děti zdarma
  • A další zvýhodněné nabídky

Proč si vybrat tuto nabídku

A co ti za odměnu nabízíme? Stabilní práci ve vrcholném orgánu Finanční správy ČR, která tě bude bavit a naplňovat, navíc se v ní naučíš spoustu nových věcí při práci na projektech, ke kterým se jinde jen tak nedostaneš.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - Lazarská 15/7, 117 22 Nové Město