IT Analytik/čka

Hledáme nové kolegy na pozici IT Analytik/čka do našich vývojových týmů, které se zabývají vývojem vlastních softwarových řešení. V případě zájmu nás můžete kontaktovat: E-mail: vyberoverizeni@tescosw.cz Telefon: 587 333 555

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Pracovní náplní je zpracovávat požadavky na rozvoj či změnu softwaru, komunikovat s konzultanty, navrhovat analytické modely prostřednictvím case nástrojů a společně s programátory tak tvořit samotný software a jeho funkčnost.

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického, matematického nebo ekonomického směru,
  • všeobecné znalosti a přehled v oboru IT,
  • analytické myšlení, systematické a logické uvažovaní,
  • orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka,
  • pozitivní přístup, komunikativnost, týmového ducha.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Výhodou

znalost objektového modelování softwaru znalost databází a programovacích jazyků a znalost jazyka UML a CASE nástrojů.

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • práce na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • relaxační centrum
  • vzdělávání
  • HomeOffice
  • stravenkový paušál

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Olomouc
Termín nástupu 25.01.2024