IT Business Analytik

Analytik je v Qinshift spojovacím článkem účastníků procesu vývoje softwaru od A do Z. Je základním pilířem, na kterém stojí úspěšné dodání projektu. Dokážeš porozumět business požadavkům klienta a navrhnout řešení, včetně detail designu? Dej nám o sobě vědět a můžeš se s námi podílet na projektech v oblasti bankovnictví, telekomunikací nebo automotive. Do budoucna rádi podpoříme tvůj posun do role Solution Architect.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • převezmeš zodpovědnost za sběr a analýzu požadavků od stakeholderů a jejich prioritizaci
  • budeš organizovat a vést schůzky s vlastníky projektu na business i technické úrovni
  • mezi tvoje činnosti bude patřit zpracování draftů obrazovek, modelování procesů a tvorba Use Case
  • nezbytností bude technické zadání vývojovému týmu včetně návrhu integračního rozhraní
  • očekávat můžeš každodenní komunikaci se zástupci zadavatele, architektem i vývojovým týmem
  • za samozřejmost považuj prezentaci svého řešení klientovi
  • v průběhu projektu si odřídíš i následné změnové požadavky
  • očekáváme od tebe také poskytování podpory při tvorbě testů a testování

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • umíš analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
  • máš zkušenost s modelováním procesů
  • dokážeš formulovat datové a objektové struktury, definovat rozhraní
  • máš dobrou znalost UML/BPMN
  • neobejdeš se bez znalosti Enterprice Architect, JIRA, Confluence
  • výhodou ti bude znalost práce s grafickými nástroji jako je Figma, Visio, Axure apod.
  • využiješ znalost SQL a hodit se ti budou i základy některého programovacího jazyka
  • vítáme tvé zkušenosti z dodávky IT projektů v banking nebo telco segmentu
  • dokážeš obhájit navrhované řešení a umíš si nastavit partnerský vztah s klientem
  • ovládáš češtinu nebo slovenštinu a angličtinu na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha