Senior IT Analytik

Připojte se k nám jako klíčový hráč: Senior IT analytik! Tento tým bude pracovat na základě agilních principů a očekává od vás nejen technickou zručnost, ale také schopnost přinášet inovativní nápady a pracovat v dynamickém a výzvami nabitém prostředí. Jako jeden z klíčových specialistů budete mít unikátní možnost podílet se na tvorbě produktu i týmu od samotného začátku. Naše projekty jsou převážně v bankovním prostředí.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost z velkého integračního projektu a komplexního prostředí (znalost bankovního prostředí výhodou).
  • Schopnost vidět souvislosti z nadhledu. Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti.
  • Znalost SOA Architektury, SOAP UI, Postman… s chutí sledovat nejnovější trendy v odvětví.
  • Schopnost komunikovat složité technické koncepty jednoduše a efektivně. Schopnost vést a motivovat.
  • Znalost nástrojů a metodiky pro IT analýzu a modelování procesů, UML a další.
  • Zkušenosti s integrační platformou.
  • Výhodou bude znalost SOA architektury. Znalost následujících technologií: Soap UI, Kafka, XML, JSON.
  • Důležitá je schopnost identifikovat příčinu problému a navrhnout řešení.
  • Znalost agilních principů a zkušenost s prací v agilním prostředí

Používané nástroje:

  • ActiveMQ Artemis
  • Confluence
  • Enterprise Architect
  • JIRA

Co nabízíme:

  • Kreativní a inovativní pracovní prostředí s týmem profesionálů.
  • Spolupráce na IČO.
  • Hybridní pracovní režim.
  • Dlouhodobou perspektivu a rozvoj vašich profesionálních dovedností.

Vaše úkoly:

  • Aktivní spolupráce s týmem a stakeholdery na identifikaci a řešení komplexních IT otázek.
  • Inovace: Přinášejte nové myšlenky a neustále hledejte další způsoby ke zlepšení vývoje.
  • Spolupráce na discovery a design fázi.
  • Zodpovědnost za sběr, analýzu a validaci obchodních a IT požadavků a jejich dokumentaci (např. prostřednictvím user stories), přípravu podkladů pro vývoj.
  • Vytváření technických popisů komponent design systému, včetně definice parametrů a pravidel chování komponent.
  • Zpracování požadavků, analýza a návrh řešení.
  • Modelování procesů pomocí UML / BPMN.
  • Spolupráce na návrhu řešení v souladu s architekturou.
  • Podpora vytváření testovací strategie a validace pokrytí testovacích scénářů pro zajištění efektivního otestování požadavků.
  • Spolupráce při nasazení řešení do produkce.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

Jira Confluence Enterprise Architect UML BPMN

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefity jsou u nás na dohodě, co byste rádi?

Informace o pozici

Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha