Frontend developer

Baví Tě nejvíce frontend a ideálně chceš dělat vývoj v JavaScriptu s Angularem? Jsi zvyklý pracovat na Microsoft technologiích a podle SCRUM metodologie? Zároveň chceš, aby práce dávala smysl a výsledný produkt pomáhal? Tak to bychom si mohli rozumět.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Budeš součástí týmu Clinical Outcomes, který se zaměřuje na řešení kvality poskytované lékařské péče v nemocnicích, její analýzu a následný benchmark srovnání zobrazující oblasti, kde lze léčbu dále zefektivnit.

Sledují se výsledky pacientů před léčbou, po léčbě a jejich zkušenosti s průběhem léčby. Na základě těchto reportů lze pomocí naší aplikace analyzovat výsledky a navrhovat vhodnější řešení k úspěšnější léčbě.

Co bude součástí Tvé práce?

  • Vývoj frontendových aplikací nových produktů a nových funkcionalit současných produktů pomocí frameworku Angular (snažíme se udržovat vždy poslední verzi)
  • Vytváření vizualizace analyzovaných dat pro moderní prohlížeče (Interner Explorer už skončil v koši  )
  • Spolupráce s backendovým týmem v Brně a produktovým týmem, který je v Holandsku
  • Spolupráce s ostatními frontendisty v rámci code reviews a sdílení technologického a produktového know-how
  • Testování kódu pomocí Unit testů (Karma+Jasmine)
  • Přispívání do sdílené codebase se společným designem a funkcionalitou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Angular developer Javascript developer

Základní dovednosti

javascript git

Výhodou

angular typescript

Softskills

zodpovednost samostatnost tymovost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout?

Nebudeme Tě lákat na stravenkový paušál, flexibilní pracovní dobu, home office, 5 týdnů dovolené, pojištění, budget na vzdělávání, přátelský a pohodový tým, to dnes nabízí všichni, včetně nás, ale pár bodů bychom měli :-)

  • Být pánem svého času - úkoly jsou jasné, kdy je udělám, je na mně.
  • Všichni jsou otevření novým nápadům a myšlenkám.
  • Sportovec, knihomol nebo milovník deskovek? V Logexu si každý přijde na své.
  • Meetingy se snažíme mít věcné a stručné.
  • Každý má svůj vlastní rozpočet na to, v čem se chce rozvíjet.

Špilas jako na dlani, Petrov na dosah. Ten výhled z okna je prostě parádní

Proč si vybrat tuto nabídku

Jaká u nás panuje atmosféra? Přátelská a neformální, všichni si tykáme. Sice nemůžeme nabídnout super moderní kanceláře, ale umíme se navzájem pochválit. Pracujeme týmově, tzn. že vzájemná pomoc je samozřejmost, nikdo se nemusí bát požádat o radu a každý rád pomůže. Relaxujeme u hraní fotbálku, skládáme puzzle nebo soutěžíme v krokinolu a také máme deskovkové úterky. Na obědy chodíme v tématických skupinkách, pravidelně máme asijskou, indickou, italskou, řeckou a burger skupinku. A společná pivka také nejsou výjimkou ;-)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno