APPLICATION ANALYST / BUSINESS SUPPORT PRO INTEGRACI

UniCredit Sevices S.C.p.A. org. sl. je jednou z předních společností poskytujících služby na evropské úrovni, zaměstnává více než 8.000 lidí a koordinuje aktivity v 9 zemích: Rakousko, Německo, Itálie, Polsko, Velká Británie, Česká republika, Rumunsko, Slovensko, Maďarsko. Do oddělení, které zajišťuje hladký chod aplikací zahraničního platebního styku (CEE Foreign Payments), hledáme kolegyni/kolegu na pozici Application Analyst/Business Support pro integraci.

  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Máte zájem podílet se na:

  • analýze, vývoji, testování a implementaci systému platebního styku
  • tvorbě interface a mapování mezi aplikacemi
  • zadávání úkolů developerskému teamu, kontrola a testování jejich výstupů
  • zajištění uživatelské podpory a zajištění denního provozu aplikací (komunikace s bankou a s dodavateli)
  • vedení samostatných projektů včetně dokumentace
  • spolupráci s kolegy celkem z 15 zemí v rámci Evropy
  • komunikaci s dodavateli a systémovými integrátory

Vaše předpoklady a znalosti, které budou pro práci vhodné:

  • zkušenost v oblasti Payments a v oblasti integrace
  • analytické myšlení a teamová spolupráce
  • použití regresní analýzy k tvorbě nových specifikací a funkčností
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost produktů Microsoft - MS Office, MS SQL – jednoduché selekty
  • znalost testových a reportingových nástrojů – SOAP, JIRA, ALM

Umožníme Vám:

  • podílet se na významném skupinovém projektu - upgrade aplikace zahraničního platebního styku pro 9 bank CEE regionu
  • prohloubit již získané zkušenosti v oblasti applikačního supportu a business analýzy
  • využít vaše analytické myšlení
  • rozvíjet vaše organizační a prezentační schopnosti
  • pracovat ve spolupracujícím týmu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů Analytik

Základní dovednosti

MS Office MS SQL – jednoduché selekty znalost testových a reportingových nástrojů – SOAP JIRA ALM angličtina

Výhodou

znalost oblasti payments je velkou výhodou

Softskills

týmový hráč komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • 6 sick days
  • narozeninové volno s náhradou mzdy
  • stravenky v hodnotě 110 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • bodový benefitní systém cafeterie (Benefit+) – 20 000 bodů
  • vzdělávací program (hard skills, soft skills)

Máme příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností (pěšky z metra Budějovická do 10min, případně přímo jede bus 1 zastávku přímo k budově Filadelfie), bezpečně můžete zaparkovat váš motocykl nebo jízdní kolo v budově zdarma, sídlíme v lokalitě s výbornou občanskou a nákupní vybaveností v areálu BB Centra, jídelnu máme přímo v budově a máme možnost využít různé stravovací možnosti v blízkém okolí.

V době panedemie jsme pracovali plně na home office, nyní máme min 50% účast v officu a procento se bude dle aktuální covidové situace upravovat.

Proč si vybrat tuto nabídku

• Budete pracovat v mezinárodním prostředí, denně využívat angličtinu • Vaše práce bude mít dopad i za hranicemi této republiky • Budete se podílet na supportu bankovních aplikací pro 15 zemí v CEE regionu, jde o velký projekt, kde můžete využít vaše zkušenosti • Budete součástí subtýmu 7 lidí a mít skvělého manažera s dlouholetou zkušeností. • Budete se chtít časem přesunout do zahraničí? Můžete třeba v rámci talent programu.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1
Termín nástupu 01.09.2021