Aplikační specialist(k)a - správce aplikačního SW

Už máte zkušenosti s implementací nových informačních systémů ve středně velké firmě a rád/a se staráte o koncové uživatele a spolehlivě řešíte jejich každodenní starosti? V IT týmu Kongresového centra pak možná postrádáme právě Vás. Aplikační specialist(k)a toho u nás má starost ale mnohem více, a proto uvítáme do týmu někoho, kdo má rád různorodost.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce:

  • Analýza a implementace business procesů primárně v Helios Nephrite, návrhy na optimalizace business procesů v oblasti financí a backoffice
  • Zavádění, integrace a správa firemních aplikací a informačních systémů
  • Realizační činnost a optimalizace v projektech business procesů
  • Testování a parametrizace jednotlivých IS a firemních aplikací
  • Řešení servisních požadavků
  • Spolupráce při administraci serverů či databází (včetně správy přístupů a zálohování)
  • Administrace rozhraní souvisejících s provozem aplikace/informačního systému
  • Účast na jednáních a jednání s dodavateli SW a uživateli
  • Řízení a kontrola dodavatelů
  • Školení a pracovní meetingy s klíčovými uživateli, uživatelská podpora asi 150ti koncových uživatelů
  • Tvorba a správa technické a uživatelské dokumentace, odpovědnost za její aktualizace
  • Správa licencí souvisejících s provozem aplikace/informačního systému
  • Zajištění bezpečnosti a ochrany dat a jejich zálohování
  • Správa aplikačních přístupových oprávnění
  • Spolupráce s interním a externím auditem

Co byste měl/a umět, mít a znát:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT a prokazatelná praxe v oboru alespoň 5 let
  • Analytické schopnosti (popis business procesů, analýza procesů, návrh změn v návaznosti na technickou implementaci)
  • Orientace v ERP na úrovni business analytika
  • Zkušenosti a orientace v systémech ERP, CRM, DMS apod.
  • Znalost relačních databází (MS SQL, PostgreSQL, ORACLE) a serverových operačních systémů (MS Windows, Linux RedHat, Cent OS) velkou výhodou
  • Znalost databázových systémů SQL a OS Windows Server
  • Přehled v následujících oblastech jsou výhodou: ITIL / ITSM, základy BPMN
  • Schopnost porozumět potřebám a požadavkům „zákazníka“
  • Týmová spolupráce, důslednost, spolehlivost, samostatnost
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro rozvoj know-how členů týmu
  • Možnost sebevzdělávání a zvyšování vlastní kvalifikace
  • Flexibilitu a možnost práce z domova dle dohody s manažerem
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program MultiSport
  • Možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny
  • Místo výkonu práce u metra C - stanice Vyšehrad

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště 5. května 1640/65, Praha 4 - Vyšehrad, 140 00