DEVOPS SPECIALISTA -LINUX

Máte dobrou znalost Linux, ale orientujete se i v administraci provozu aplikací? Baví Vás přicházet na řešení různých problémů v konfiguraci, monitoringu a další? Chcete na sobě pracovat a dál se učit? Potom pro Vás máme velmi zajímavou pozici v našem sehraném Devops týmu.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaká je náplň práce:

  • Administrace Linux
  • Odpovědnost za aplikační servery Tomcat, Apache
  • Ve spolupráci s kolegy budete administrovat IT platformy pomocí DevOps nástrojů.
  • Těšit se můžete i na implementaci CI/CD pipelines, nebo pomoc s přechodem aplikací do kontejnerizační platformy (Kubernetes)

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Znalost některých z následujících technologií: OS Linux, SQL, webové a aplikační servery (IIS, Tomcat, Apache)
  • Touhu učit se nové věci a flexibilitu … nemusíte umět vše, co je uvedeno výše. Důležitá je pro nás ochota učit se.
  • SŠ, VŠ – technického zaměření vzdělání

Co vás můžeme naučit?

  • V týmu je možné se postupně naučit další moderní technologie jako:
  • Kontejnerizace (Docker, Kubernetes)
  • Práce s Azure cloudem
  • Nabízíme řadu sovisejících školení a kurzů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pracujeme týmově a jsme schopni Vás dobře zaučit. (i v online prostředí:-) )
  • Širokou paletu benefitů, kde si vybere každý (příspěvek na stravování, příspěvky do Kafeterie, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního/zdravotního volna, pracovní notebook, mobilní telefon, penzijní a životní pojištění, cestovní pojištění za 100/rok i pro rodinné příslušníky, multisport karta, a další).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

Linux Tomcat Apache

Softskills

aktivita samostatnost týmovost spolehlivost

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha a Home Office
Termín nástupu 01.03.2023