IT architekt junior

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?

- spolupracovat při provádění analýzy a při návrhu ICT architektury v rámci realizace ICT díla
- zajišťovat podporu při implementaci a testování ICT díla, kontrolovat soulad s ICT architekturou
- zajišťovat podporu při provádění údržby ICT díla
- konzultovat s ostatními členy týmu při analýze a návrhu architektury řešení
- sledovat moderních trendů architektury HW a aplikací
- aktualizace dokumentace architektury ICT
- plnění dalších úkolů dle dispozic nadřízeného souvisejících s typovou pozicí
- při výkonu své práce se řídit vnitřními předpisy ČP a obecně platnými právními normami

Základní nástroj:

  • Sparx Enterprise Architect

Co byste měl mít?

- Středoškolské vzdělání v oboru IT nebo středoškolské vzdělání a 1 rok praxe v oboru
- Znalosti HW, SW a síťových komponent
- Znalost standardu UML, výhodou znalost standardu Archimate
- Základní přehled v oblasti ICT
- Analytické myšlení
- Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

Architekt

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5ti týdny dovolené
  • stravenkami v hodnotě 90 Kč (doplácíte 20Kč na stravenku)
  • zvýhodněnou Multisport kartu
  • širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • pracovní smlouvou na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení

Místo pracoviště Olšanská 38/9, Praha 3
Termín nástupu 01.09.2021