INTEGRAČNÍ VÝVOJÁŘ / JUNIOR ARCHITEKT

V tuto chvíli hledáme nového kolegu do týmu integračních technologií. Náš nový kolega bude součástí týmu, který vyvíjí integrace na nástrojích Oracle Enterprise Service Bus, Broadcom API Gateway a další.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Vaším každodenním chlebem?

  • Rozvíjet DEVOPS (API GW a ESB) a Centrální Logování
  • Návrhovat, vývíjet a spravovat rozhraní na platformě Oracle ESB, Broadcom API Gateway
  • Analyzovat a navrhovat integrační řešení
  • Vyvíjet s použitím standardů jako SOAP, REST, OAuth2
  • Pracovat v menším týmu na klíčových komponentách a zpracovávat technickou dokumentaci
  • Komunikace s architekty, analytiky, zadavateli, testery
  • Samostatné řešení svěřených úkolů

Co od Vás očekáváme?

  • Relevantní praxi ve vývoji backendů
  • SŠ, nebo VŠ technického zaměření
  • Znalost SOAP, REST, XML, XSD, SQL
  • Zkušenost s vývojem SW v oblasti integrace, včetně tvorby příslušné technické dokumentace
  • Znalost některého programovacího jazyka
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost pracovat na více projektech najednou
  • Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost stát se špičkovým odborníkem v oblasti Integrace
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
  • Zajímavou a rozmanitou práci v největší pojišťovně na trhu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost home office (2-3 dny v týdnu)
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů: odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, stravenky v hodnotě 120 Kč, cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok a spoustu dalších.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Architekt

Základní dovednosti

SOAP REST OAuth2 XML XSD SQL

Výhodou

Oracle ESB Broadcom API Gateway

Softskills

samostatnost komunikace projektové řízení proaktivita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme velmi širokou paletu benefitů:

odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, stravenky v hodnotě 120 Kč, cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok a spoustu dalších.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme partu fajn lidí, s kterými se dá diskutovat nad odbornými problémy, ale i zahrát námořní bitva, nebo zajít na pivo (až to bude možné). Máme také skvělé manažery, kteří vás budou neustále posouvat dále. Budeme vás podporovat ve vašem rozvoji. Máme tu řadu různorodých vzdělávacích programů, kde si vybere každý. Jsme časově flexibilní – budete mít možnost pracovat z domova a zároveň skloubit studium s volnočasovými aktivitami.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště 30% Praha + 70% Home Office