SAP Technický architekt

Hledáme zkušeného technického architekta SAP, který se připojí k našemu týmu a bude mít klíčovou roli při navrhování a implementaci SAP systémů pro naše klienty. Jako technický architekt SAP budete zodpovědní za technické řešení a návrh architektury SAP systémů.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Provádět analýzu požadavků a navrhovat vhodnou technickou architekturu
  • Vytvářet a spravovat technické specifikace, dokumentaci a návrhy řešení
  • Prezentace řešení u klientů
  • Příprava a revize odhadů pracností
  • Spolupracovat s týmem vývojářů a technických expertů při vytváření a optimalizaci SAP aplikací
  • Poskytovat podporu a poradenství klientům ohledně technických otázek a problémů s SAP systémy
  • Sledovat a implementovat nejnovější trendy a technologie v oblasti SAP a přinášet inovativní řešení
  • Podílení se na přípravě obchodních příležitostí

Bez čeho to nepůjde:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti SAP technologií a architektury, nebo nadšení pro oblast SAP s cílem na sobě stále pracovat
  • Znalosti a zkušenosti s návrhem a implementací SAP systémů
  • Znalost SAP technologií s přesahem do vývoje, báze a integrací
  • Schopnost analyzovat podnikové požadavky a navrhovat optimální technická řešení
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Značnou míru samostatnosti a umění se rozhodovat
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Enterprise architekt

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Možnost pracovat na projektech pro renomované klienty a využívat nejnovější technologie SAP
  • Profesionální rozvoj a příležitosti pro osobní růst
  • Více než fér finanční ohodnocení
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek
  • Výběr spolupráce na HPP nebo IČO
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě
  • Pravidelné teambuildingy (možnost se potkat se všemi našimi kolegy, které máme po celé republice)
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek
  • Dog-Friendly Office

Proč si vybrat tuto nabídku

EFFIIS není jen o práci. Jako parta zažíváme pravidelně i kopec zábavy, ať už se jedná o teambuildingy v přírodě, fotbálek ve společenské místnosti, anebo jen rychlé ranní setkání "na stojáka" u kafe. Rádi diskutujeme o všem možném - od práce až po dobré rumy.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha - Libuš