QA Tester/rka

Exemplar Group a.s. Praha Navrhni si plat
Exemplar Group a.s. je soukromá kapitálová společnost poskytující poradenství fondům, které investují do nemovitostí, kapitálu, úvěrů a dalších finančních aktiv. Hledáme zkušeného QA Testera/rku pro náš tým.

Chcete se podílet na novém vlajkovém digitálním produktu na moderních technologiích? Přidejte se k nám! Hledáme zkušeného QA Testera/rku pro náš tým.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Tvorba testovacích scénářů a jejich provedení
  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace s businessem

Naše požadavky:

  • Znalost REST
  • Automatizované testy (Selenium)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme:

  • Výborné finanční ohodnocení
  • Získání nových kontaktů a rozšíření obzorů v rámci technologií, byznysu, venture kapitálu a dalších odvětví
  • Přátelský a stabilní kolektiv menší firmy. Skvělý mezinárodní tým!
  • Nabízíme a preferujeme dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost práce na IČO nebo HPP

Další detaily:

Místo: Praha, Česko

Čas: Na plný úvazek

Požadované jazyky: angličtina, čeština

Co je potřeba

  • Úroveň
    Medior Senior
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Praha