System Test inženýr (EPB)

Pojďte s námi vyvíjet brzdy budoucnosti! Co děláme? Navrhujeme, počítáme a testujeme brzdové systémy pro osobní automobily z celého světa. Hledáme kolegy, kteří si umí poradit. Nechybí vám analytické a technické myšlení? Nedělá Vám problém domluvit se anglicky s kolegou nebo zákazníkem? Chcete se naučit testovat a nastavovat komponenty brzdového systému ve vozidle?

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme další System test inženýry, jako jsme MY!

Vaše úkoly

  • Plánování a koordinace testů zadního brzdového třmenu s aktuátorem elektrické parkovací brzdy
  • Příprava testů dle interních, zákaznických a legislativních požadavků
  • Provádění životnostních a enviromentálních testů elektrické parkovací brzdy ve spolupráci s mechaniky
  • Vyhodnocování výsledků testů, reportování výsledků
  • Spolupráce s kolegy v zahraničí (Německo, Čína, USA)

Váš profil

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (fyzika, mechanika, měřící systémy, apod..)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (čtení dokumentace, komunikace přes MS Teams, mail)
  • Základy programování pro automatizaci a zefektivnění procesů (Matlab, VBA, Python, C, apod.)
  • Znalost osobních automobilů z pohledu fyziky, mechaniky a jízdní dynamiky
  • Výhodou - praktické / teoretické znalosti z oblasti elektrotechniky

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování Tester

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Příjemné pracovní prostředí a férový týmový přístup
  • Práce s Hi-Tech vybavením
  • 25 dní dovolené, Home Office, Firemní stravování, Fyzioterapeutka pro zaměstnance, Cafeterie
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Jablonec Nad Nisou