Software Developer AWS

We are seeking a Software Engineer with a minimum of 4-5 years working as a programmer in Cloud Computing, specifically AWS. The role will include working with our team.

Úroveň
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Role i obowiązki:

  • Nasz klient tworzy nowe rozwiązanie chmurowe w obszarze płatności i poszukuje programistów z certyfikatem AWS do współpracy z istniejącym zespołem w celu wsparcia procesu zwinnego rozwoju.
  • Deweloperzy powinni być osadzeni w taki sposób, aby mogli wnieść swój wkład w projektowanie, rozwój i testowanie, ale dodatkowo dostarczać wiedzy o AWS wewnętrznemu zespołowi programistycznemu, który obecnie jej nie ma.
  • Zapewnij wiedzę o AWS
  • Wdrażaj nowe funkcje jako część zwinnego zespołu programistów
  • Zaproponuj nowe funkcje techniczne i ulepszenia produktu
  • Identyfikuj i rozwiązuj błędy w ramach zwinnego zespołu programistów
  • Wsparcie z potokiem kompilacji, w tym zautomatyzowane testowanie

 Wymagane wykształcenie i doświadczenie

  • Certyfikat AWS (jest koniecznością)
  • Java, Spring boot, Microservices, REST API, CI / CD, Docker, Kubernetes
  • Języki: angielski B2
  • Wykazana umiejętność i chęć szybkiego badania, diagnozowania i rozwiązywania złożonych problemów
  • Wymagana jest umiejętność samodzielnej pracy w zespole, dobra współpraca z innymi oraz koordynacja z wieloma zespołami i ludźmi w celu osiągnięcia celów i zadań.
  • dostępność przez okres minimum 6 miesięcy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

AWS admin

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co oferujemy

  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,
  • projekt na 6 miesięcy
  • Spójny zakres obowiązków
  • Kontrakt B2B
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i referencji

Jeśli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu, aplikuj już teraz! Upewnij się, że Twoja aplikacja zawierała CV, referencje oraz Twoje oczekiwania finansowe.

Informace o pozici

Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště full remote