Content Producer robot_dreams Czech

Jelikož trh EdTech nemá přísné ani hranice ani rámce, od roku 2015 si je, my – tým Laba, vytváříme sami. Naším motorem je rychlý a kvalitní vývoj. Aktuálně jsme jednou z největších online vzdělávacích platforem na trhu ve střední a východní Evropě. Právě teď v České republice spouštíme projekt robot_dreams Czech – vzdělávací platformu pro IT specialisty a analytiky; kde učíme, jak tvořit budoucnost ✨.

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tým se rozrůstá, a proto hledáme člověka, který rozumí lidem z IT sféry a bude připravovat kurzy tak, aby to pro naše studenty byla výzva z hlediska obsahu, ale zároveň pohodlný proces, co se týká jejich průběhu. Jedná se o práci na dlouhodobých projektech s neustálým vývojem tématu podle požadavků pracovního trhu.

Vaše úkoly budou:✅

  • analyzovat trh a zjišťovat potřeby našeho publika

  • formulovat vzdělávací cíle, kterých musí studenti během kurzu dosáhnout, a dovednosti, které potřebují rozvíjet

  • navrhovat vzdělávací programy (nápad, koncepci, formu kurzu) ve spolupráci s lektorem

  • videohovory s lektory a kolegy (v časech mezi 9–17 hod.)

  • tvořit obsah výukových kurzů zaměřených na IT, kde využijete svůj přehled o aktuálních trendech v IT a můžete rozvíjet další vzdělávání a motivaci studentů kurzů

  • řídit průběh kurzu od první přednášky až po poslední práci

  • připravovat doporučení pro: formát online lekcí, prezentaci výukových materiálů a komunikaci lektora se studenty

  • zavádět nové metody a přístupy k výuce

  • analyzovat zpětnou vazbu od studentů a lektorů a vypracovávat plány na zlepšení kurzu

Ideální kandidát/ka: ????????

  • je od přírody IT nadšenec, ale zároveň chce pracovat v oblasti online vzdělávání a ovlivňovat proces učení

  • mluví plynně česky, ale také dobře anglicky (budete v kontaktu s naším týmem v centrále)

  • rád/a buduje s lidmi oboustranně prospěšné vztahy

  • umí rychle a do hloubky vyhledávat informace na jakékoliv téma

  • umí analyzovat kurzy a hledat možnosti jejich zlepšení

  • umí vysvětlit složité věci jednoduchým jazykem

  • nebojí se být zodpovědný/á za několik kurzů najednou

Výhodou bude:

  • minimální zkušenosti s prací se vzdělávacím obsahem / tvorbou vzdělávacích programů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Copywriter

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Pojďme se podívat, co nabízíme:????

  • Příležitost k růstu. Všechny naše kurzy jsou pro vás zdarma a rádi vám proplatíme i další odborné vzdělávání.

  • Hybridní systém práce s komfortní kanceláří v Praze, která má veškeré vybavení, ať jsi v práci co nejvíce produktivní a spokojený*á.

  • Po zapracování možnost pracovat remote, po dohodě flexibilní pracovní doba

  • Svobodu a podporu. Podělte se o své nejbláznivější nápady, jak se můžeme zlepšit – uděláme vše pro to, abychom vám je pomohli uskutečnit.

  • Udržení zdraví. Hradíme vám 50 % nákladů na členství v posilovně, bazénu nebo józe, přispíváme i na Multisport kartu.

  • +1000 k vašim znalostem a dovednostem. Budete pracovat s různými nástroji, formáty a kurzy. Navíc se chystáte spolupracovat s naším mezinárodním týmem – všichni mají spoustu znalostí a postřehů, o které se mohou podělit. :) A co víc?

  • Konstruktivní zpětnou vazbu. Otevřená, upřímná a konstruktivní zpětná vazba je zásadní složkou úspěchu naší společnosti.

  • Práce s těmi nejlepšími z nejlepších. Členové našeho týmu jsou vybíráni ze zástupů kandidátů, jsou šíleně chytří a práce s nimi je zábavná.

Pozice je vhodn&

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha - Karlín