JUNIOR ADMINISTRÁTOR DBa serverů, správce IT infrastruktury_clone

Rozpleťte sítě v přední logistické společnosti HOPI je úspěšná, mezinárodní firma, která je hrdá na to, že se o svou IT infrastrukturu v pěti evropských státech stará z Jažlovic u Prahy. V malé vesnici běží velké IT projekty a právě pro ně teď hledáme dalšího síťového specialistu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

*Budete spravovat a monitorovat naši IT infrastrukturu. Čeká Vás práce s MS AD, MS File, MS Exchange Server 2013 i MS SharePoint.
*Svěříme Vám nastavení a parametrizaci systémů, takže očekáváme, že umíte vzít zodpovědnost do vlastních rukou.
*Dostanete na starost správu serverů od Microsoftu a Linuxu i virtualizaci za využití Hyper-V a VMware.
*Budete provádět zálohování, aktualizace pomocí WSUS a bránit naše IT systémy proti virům a spamům.
*Čeká Vás implementace a rozvoj Vašeho vlastního řešení i práce na firemních projektech.
*Na pozici hledáme někoho se střední školou nebo maturitním učebním oborem. Pokud bylo Vaše studium zaměřeno na IT, jste o krok napřed.
*Měli byste znát MS Windows Servers i RHE a SUSE od Linux umět s nimi pracovat.
*Určitě využijete řidičák skupiny B i pokročilou znalost angličtiny. Hledáme ajťáka, který nestráví pracovní dobu mlčky za počítačem.
*Budete komunikovat se zákazníky a připravovat pro ně to nejlepší možné IT řešení.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

DB admin

Softskills

Hledáme ajťáka který už něco umí ale taky chápeme pokud jste zatím juniorní. Rádi Vás naučíme novým věcem. Zároveň Vám ale nebudeme stát za zády. Dostanete prostor pro samostatnou a odpovědnou práci.

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

*Hýčkat si Vás budeme balíčkem benefitů – patří do něj třeba notebook, mobilní telefon, flexibilní pracovní doba, dotované stravování, občasná práce z domova, firemní akce, slevy na firemní výrobky a služby, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky a spoustu dalších.

Proč si vybrat tuto nabídku

*Za Vaši práci Vás odměníme odpovídající mzdou. *Dáme Vám prostor realizovat své nápady, dál se vzdělávat a rozvíjet. *Dostanete možnost spolupracovat s vedoucími IT společnostmi na trhu. *Budete mít flexibilní začátek / konec pracovní doby. *Můžete občas pracovat z domova a v případě potřeby si vzít sickday. *Dostanete od nás firemní mobil a notebook.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 30 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha Východ, Jažlovice 251 01 - Zděbradská 74