mobilní vývojář iOS/Android

Jsme SVSys, malá firma, která se v IT světě pohybuje už více jak 10 let a podle čeho nás poznáte? Podle toho, že co děláme, děláme fakt dobře a umíme to!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Protože nám do cesty přišla nová výzva, hledáme do týmu kolegu, který by se jí nebál a spolu s námi by jí zdolal.

Pro nově vznikající projekt hledáme do týmu kolegu, kterého baví mobilní aplikace a vyzná se v platformách Android/iOS.

Kdo jsme my?

SVSys je malá firma, které záleží na svých zaměstnancích. Naše firma je o lidech. A proto se navzájem podporujeme a táhneme za jeden provaz

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Developer mobilních aplikací

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč pracovat u nás?

Pokud hledáš uvolněné prostředí s výborným zázemím, kde se o lidi starají, tak pojď k nám. Děláme projekty od A-Z a proto u nás dostaneš šanci dělat i věci, ke kterým by jsi se normálně ve velkých firmách nedostal. Máš tedy možnost vyvíjet vyladěná řešení na míru a díky tomu tvoje implementace bude vidět a bude jí využívat milion lidí.

Co na oplátku nabízíme my?

Osobní přístup, uvolněné prostředí se zázemím, zajímavé platové ohodnocení, možnost práce na OSVČ, flexibilní pracovní doba či HO.

Práce pro české i mezinárodní klienty. Neumíš dobře anglicky? Nevadí máme u nás možnost firemní angličtiny.

Zaujala tě tato nabídka? Tak neváhej a pojď k nám.

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno