Programátor videodetekcí

V rámci naší divize vývoje SW existuje malý tým, který se věnuje výhradně videodetekcím. Pro tento tým hledáme zkušeného, samostatného a všestranného programátora na full time, který bude v případě potřeby pracovat na různých částech našeho projektu, ať už na nových algoritmech zpracování obrazu v Rustu, nebo na opravách chyb v podpůrných nástrojích v Pythonu.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Colsys s.r.o.
  • Colsys s.r.o., Buštěhradská 109, 272 03 Kladno - Dubí

Popis pozice

Co vás čeká:

Na tomto projektu vyvíjíme vše, od přijetí video streamu, přes metody zpracování obrazu a počítačového vidění, zpracování takto získaných dat, jejich uložení v databázi, až po finální API, které zpřístupňuje výsledky detekce.

Pro každou z těchto oblastí vyvíjíme udržujeme nástroje pro vizualizace, nastavování, ladění, získávání dat a jejich analýzu. Uvnitř našeho týmu si sami vybíráme vhodné technologie, knihovny a jazyky - obrazová data zpracovává výkonová část napsaná v Rustu, video přijímáme pomocí GStreameru a další zpracování dat, stejně jako ostatní podpůrné nástroje, děláme v Pythonu (NumPy, SciPy). Pro vývoj i provoz používáme Linux.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nevyžadujeme předchozí znalost uvedených jazyků a technologií, ale hledáme toho, pro koho nebude problém se je naučit.

Důležité jsou pro nás nejen zkušenosti se samotným vývojem, ale i s dlouhodobým udržováním kódu (přehlednost a čistota), zajištěním spolehlivosti kódu (unittesty, continuous integration) a nasazováním do produkce, zvlášť pokud se jedná o software běžící neustále 24 hodin denně.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Developer nezařazené

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Colsys s.r.o., Buštěhradská 109, 272 03 Kladno - Dubí