Softwarový vývojář – Matlab / Simulink

Také jste někdy slyšeli, že „programování“ v Matlabu není programování? Přijďte se k nám přesvědčit o opaku. Nepoužíváme Matlab jen jako kalkulačku, ale vytváříme i OOP aplikace nebo testovací framework pro autonomní roboty. Pojďte se s námi podílet na vývoji robustních produktů světoznámé značky.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás na pozici čeká?

  • Vývoj aplikací v Matlabu (matematické analýzy / zpracování dat / + GUI)
  • Vytváření simulačních modelů (Simulink) pro HiL systémy (pro testování autonomního robota)
  • Spoluvývoj GUI frameworku / Testovacím frameworku v rámci robotiky
  • Agilní vývoj / programování řízené testy (TDD / BDD) / akceptační testování
  • Spolupráce při koordinaci požadavků a navrhování architektury systému
  • Interdisciplinární spolupráce na různých projektech z oblasti Aku / robotiky
  • Samostatné vedení projektů
  • Komunikace se zákazníky na mezinárodních projektech

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti kybernetiky, informatiky, mechatroniky nebo elektrotechniky
  • Znalost prostředí Matlab / Simulink
  • Zájem zdokonalovat se v používání OOP / SOLID principů
  • Velmi dobré technické, fyzikální a matematické porozumění
  • Komunikativní znalost AJ
  • Chuť se učit nové technologie a programovací jazyky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost a chuť pracovat v týmu
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené IT mimo škatulky

Základní dovednosti

matlab

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba (zkrácené pevné jádro pracovní doby v pátek 9.30 - 13:00)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost Homeoffice
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills (online nebo v kanceláři)
  • Jazykové kurzy angličtina/němčina
  • Cafeterie – individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Bonus 40.000,-Kč za doporučení nového zaměstnance
  • Bonus na relokaci 15 000 Kč
  • Multisport karta
  • Pracovní den vám také zpříjemní káva a čerstvé ovoce

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Plzeň