PlayCanvas Developer

Hledáme zkušeného seniorního tvůrce nebo nadšeného juniora pro práci v PlayCanvas Enginu.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hodíš se k nám do týmu, pokud:

  • ovládáš herní engine PlayCanvas
  • nebojíš se příprav materiálů modelu a ověřování kvality výstupu v daném enginu
  • máš v malíku testování a optimalizaci modelů v cílovém enginu
  • umíš tvořit jednoduché animace modelů

Co ještě potřebuješ:

  • znalost a zkušenosti s některým z 3D enginů, jako je Playcanvas nebo ThreeJS
  • zkušenosti s optimalizací projektů pro různé platformy
  • schopnost aplikovat principy responzivního designu na 3D projekty
  • porozumění základům frontend vývoje a UX designu
  • důraz na vizuální kvalitu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert

Pozice

Developer nezařazené IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme:

  • práci na plný úvazek na HPP nebo IČ
  • 25 dní dovolené
  • bezprostřední kontakt s vedením společnosti
  • vedoucího spíše v roli kolegy než šéfa a kamarádský tým
  • HW vybavení pro tvoje pracovní místo
  • výhodný mobilní tarif
  • budova s vlastní jídelnou
  • pravidelné výjezdy na firemní chatu, teambuildingy

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha