DEVOPS POWERSHELL (55. - 65.000 CZK)

Baví Vás automatizace a zjednodušování úkolů? Skriptování v PowerShell je pro Vás hračkou. Máte povědomí o SQL? Hledáme nadšeného DevOps engineera na správu a automatizaci celosvětové IT infrastruktury. DEVOPS POWERSHELL (55. - 65.000 CZK)

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

*Úzká spolupráce s týmem, který zaštiťuje velké množství úkolů a incidentů napříč IT infrastrukturou.
*Kooperace s last level týmy odborníků na konkrétní technologie (Vmware, Windows, Cisco).
*Volná ruka pro návrhy automatizačních řešení ve stylu DevOps.
*Strukturovaný přístup k práci s řádnou dokumentací a sdílení kódu na platformě GIT.
*Zodpovědnost především za návrh, správu a údržbu automatizovaní infrastruktury v globálním měřítku.
*Automatizace server build procesu jak on-premise tak v cloudu, ale také různorodé tasky napříč technologiemi.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

*Zkušenosti s IT infrastrukturou. *Výborná znalost PowerShell. *Znalost .NET/c# výhodou. *Komunikativní znalost anglického jazyka. *DevOps mindset.

Výhodou

*Zkušenosti s virtualizací serverů na platformě VMware (PowerCLI). *Znalost SQL a MySQL přes scriptovací jazyk T-SQL výhodou. *Znalost platformy GIT.

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 70 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Jihomoravský kraj