DEVCITY NEW ! DevOps Engineer - Train safety systems

To jsme my: Pracujeme na technologiích pro autonomní řízení vlaků a dodáváme asistenty pro jejich bezpečnější jízdu. Pracujeme s dopravci na využití provozních dat pro zvýšení efektivity a snížení spotřeby energie, a zároveň vyvíjíme produkty pro digitální inovace v drážním prostředí.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

To jsi Ty:

  • Cloud je Tvým druhým domovem
  • Dokážeš přemýšlet o návaznostech a dokážeš navrhnout technické workflow, abys dosáhl požadovaného cíle (například pomocí technologie jako Argo Workflows)
  • Kontejnerizace je Tvůj denní chléb (např. Docker)
  • Jsi parťák, který má práci s Gitem v malíčku

Tvoje síla je:  Kubernetes / Docker/ Helm / Gitlab / CI / CD / pokročilá práce s Linux systémy

Tvoje mise :

Navrhovat a implementovat, jak se dostane kód od vývojářů až do produkce; údržba a aktualizace nástrojů, které jsou potřeba v rámci životního cyklu aplikace; vylepšování procesů pomocí moderních a efektivnějších nástrojů (možnost seberealizace a vlastní invence v rámci zlepšování efektivity na všech úrovních životního cyklu aplikace); komunikace s týmem vývojářů ohledně hladkého nasazování našich nových verzí aplikací

  • Nasazovat a podporovat aplikace běžící v Kubernetes.
  • Spolupracovat s vývojáři při integraci nových komponent systému a jejich nasazování.
  • Vytvářet a testovat CI/CD skripty.
  • Support při deploymentu/nasazování nových částí aplikací
  • Spolupracovat na tvorbě monitoringu a alertingu aplikací a analýze jejich výkonových charakteristik
  • Úzce spolupracovat s týmem instrastruktury (konfigurace prostředí, DNS atd.)
  • Používáme vývojové prostředí AWS, Docker, Kubernetes a dále Node.js, React, Flutter, Postgres, Redis,  Gitlab, Helm

Společně s námi Tě to bude bavit:

  • Náš tým se skládá z 3 DevOps Inženýrů, 4 a více vývojářů autonomních systémů pro zvýšení bezpečnosti dopravy
  • Našim cílem je vybudovat kompletní Platform as a service tým, který se bude podílet na vývoji produktů (nejen) pro digitální inovace v drážním prostředí

Vítané jsou Tvoje zkušenosti:

  • S databázemi - relační (Postgresql,SQL, MySQL)
  • S cloudovými platformami - např.: AWS, skriptovacím jazykem (např. Bash, Python,Powershell)
  • S load balancing, networking a prací s proxy

Oceníme a podpoříme Tvoje :

  • Umění přemýšlet v návaznostech - jak spolu systémy spolupracují a snaha proces vylepšovat a posouvat kupředu
  • Schopnosti rychle se učit nové postupy a technologie
  • Systémové myšlení
  • Engineering mindset a samostatnost
  • Znalosti DevOps filozofie

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

DevOps admin DevOps admin

Základní dovednosti

Kubernetes / Docker/ Helm / Gitlab / CI / CD / pokročilá práce s Linux systémy

Výhodou

S databázemi - relační (Postgresql SQL MySQL) S cloudovými platformami - např.: AWS skriptovacím jazykem (např. Bash Python Powershell) S load balancing networking a prací s proxy

Softskills

Umění přemýšlet v návaznostech - jak spolu systémy spolupracují a snaha proces vylepšovat a posouvat kupředu / Schopnosti rychle se učit nové postupy a technologie / Systémové myšlení / Engineering mindset a samostatnost /

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč si to u nás oblíbíš :-)

  • DYNAMICKÉ prostředí, volné ruce při navrhování řešení, možnost ovlivňovat interakce aplikací a prvků a neustále je zlepšovat
  • Dlouhodobá spolupráce v progresivní firmě
  • Práce s nejmodernějšími nástroji
  • Použití AI při řešení praktických problémů
  • Kariérní posun - participace na  vývoji unikátního Platform produktu
  • Flexi working - remote podporováno
  • K dispozici komfortní kanceláře Praha, Brno

Těšíme se na Tebe :)

Proč si vybrat tuto nabídku

Dynamické prostředí / Volné ruce ve výběru postupů a technologií / Inovace v dopravě / Vývoj unikátního interního produktu / Budování Platform as a Service

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha,Brno,Ostrava,Hradec Králové,Liberec
Termín pro odpověď do 25.10.2021
Termín nástupu 01.11.2021