DevOps Engineer

Hledáme zkušeného DevOps Engineera pro zavedený tým, který se zaměřuje na vývoj digitálních produktů. Jako DevOps Engineer se soustředíte na IT infrastrukturu, která hraje klíčovou roli při dosahování cílů společnosti. Budete navrhovat a zlepšovat nasazená řešení společně s podporou provozu řešení.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hlavní úkoly:

  • Správa Cloud technologií a místní infrastruktury
  • Snaha o zlepšení procesů CI/CD pro poskytování aplikací založených na Microservices
  • Analýza požadavků, návrhy a implementace vylepšení, tvorba dokumentace
  • Technická a technologická podpora pro vývojáře a pro projekt

Požadavky:

  • Znalost principů AWS, GCE nebo Azure a také alespoň několik z následujících technologií a programovacích jazyků, které používáme: Kubernetes/Rancher, Docker, GitHub, Helm, Terraform, Swagger, Zabbix, .NET/C#, Bash, Api, Apigee
  • Vítaná znalost technologí: Jenkins, JFrog Artifactory, Node.js, React, TeamCity
  • Dobré dovednosti správce systému Linux a základy sítě TCP / IP
  • Znalost softwarových architektur založených na Microservices (autoscaling, service

discovery atd..)

  • Solidní znalosti procesů životního cyklu vývoje, release strategií, vývoje softwaru ve velkém měřítku, přístupů průběžné integrace a doručování cloud-native aplikací
  • Ochota učit se nové technologie a neustále zlepšovat své dovednosti, mít vášeň pro nové technologie

Další dovednosti:

Zkušenosti s databázemi SQL/MySQL/Mongo/Postgres

Správa zdrojového kódu – git, svn

Dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 16.05.2022